وبلاگ

دستبند کریستالی خود را در کدام سمت بدن بپوشیم؟

دستیند های کریستالی

 

اینطور نیست که حتماً دلیل دیگری برای پوشیدن جواهرات کریستالی وجود داشته باشد، ولی اگر مشتاق هستید: دلیلی دارد که ما پیشنهاد می دهیم دستبند های کریستالی را روی هر دو دست تان بپوشید. اگر تصویر زن های قدرتمند در دوران های باستانی را ببینید متوجه خواهید شد که بیش ترِ آنها دستبندهای کریستالی را روی هر دو دست شان دارند.

فرقی می کند که الهه یونان مثل آتنا باشد، هندی مثل سرسواتی باشد یا بودایی مثل کوان یین، ویژگی مشترک بین تمام آنها وجود دستبند های کریستالی مشابه در هر دو دست شان است. به عنوان کسانی که با انرژی کار می کنند، این امر مهمی ست.

از آنجایی که انرژی مثبت یعنی ایجاد و نگه داشتنِ تعادل، تناسب دستبند های کریستالی در هر سمت از بدن نشان دهنده ی هارمونی است که درون زنان قدرتمند وجود دارد. دقیقاً مثل سمت راست و چپ مغز که عملکردهای مختلفی دارند سمت راست و چپ بدن هم عملکردهای انرژی متنوعی بروز می دهند. برای همین پوشیدنسنگ ها به شکل دستبند های کریستالی در هر دو سمت راست و چپ مؤثرترین و قدرتمندترین روش برای ارتقای مزایای انرژیکی دستبندهای کریستالی تان است.

پوشیدن دستبند های کریستالی دوتایی یا بیش تر، نه تنها انرژی را دو برابر می کند بلکه واقعاً هم انرژی هر یک از دستبندها را به سطح جدیدی می رساند.

چپ و راست: چرا و چطور باید دستبندها را در سمت های خاص بدن پوشید؟

برای اینکه از بیش ترین مزیت انرژی دستبندها استفاده کنیم، خیلی مهم است که قبل از هر چیز بفهمیم هر سمت بدن چه کاری انجام می دهند. اگر این را بدانید می توانید دستبندها، کریستال ها و اهداف تان را متناسب با همان سمت بدن تنظیم کرده و حداکثر استفاده را ببرید.

سمت چپ بدن شما حساس است و مسئولیتِ سر و کار داشتن با خودِ درونی تان را به عهده دارد.

سمت راست بدن هم بیش تر به نحوه ی اقدام و عمل کردن شما در دنیای بیرون مربوط است. شما انرژی را از سمت چپ دریافت می کنید، و از همین سمت تان است که “تغییرات مثبتی” را ایجاد می کنید که از نظر عاطفی با خودتان هماهنگ است.

وقتی دستبند های کریستالی شفابخشی خاصی را رو مچ چپ خود می بندید می توانید آگاهانه استرس های محیط بیرون را کنترل کرده و تغییر دهید. بالعکس، طرف راست بدن شما سمت “انجام دهنده و کننده ی کار” است. وقتی کریستال ها را روی مچ راست تان می بندید سنگ ها به بهره وری و کنترلِ انرژی که به محیط اطراف تان وارد می کنید کمک می کنند.

برای اینکه بهترین مزیت دستبند های کریستالی را بدست بیاوریم فقط باید تعادل درست بین طرف راست و چپ خودتان را پیدا کنید (مشابه مفهوم چینی انرژی یین و ینگ: تیره و روشن، آرام و سریع، نرم و سخت، داخلی و خارجی). شما می توانید با پوشیدنِ دستبند های کریستالی روی مچ راست و چپ خود در ترکیب های خاص احتمال دستیابی به خواسته تان را به حداکثر برسانید. توصیه ما این است که ترکیبی از حداقل دو تا از دستبند های کریستالی را در هر مچ خود ببندید.

با دستبند های کریستال چطور فرمول مخصوص قدرت خودمان را ایجاد کنیم؟

کارشناسان کریستال و محققان بطور مداوم جدیدترین ترفندهای انرژی های کریستالی را تجربه و آزمایش می کنند. طبق این اساس، ما خواستیم که اولین نفری باشید که فرمول جدید را امتحان می کنید تا انرژی پوشیدنی را به سطح جدیدی می رسانید.

روی مچ راست: 1 دستبندی را انتخاب کنید که نشان دهنده ی هدف اصلی شما باشد. هدفی که می خواهید همین حالا متجلی شود چیست؟
روی مچ چپ: 2- 3 دستبندی را انتخاب کنید که به عنوان “تیم سنگ های حمایت کننده” عمل کنند. وقتی به سمت هدف موردنظرتان در حال حرکت هستید به چه انرژی هایی نیاز دارید؟

نحوه پیدا کردن فرمول شخصی انرژیکی تان

گاهی اوقات ما دوست داریم سنگ ها و دستبند های کریستالی مشابه را به یک مچ دست مان ببندیم. ولی به مرور زمان، شاید متوجه شوید که دیگر نتایج مشابه یا تاثیر انرژیکی را که قبلاً بدست می آوردید، جذب نمی کنید. این اتفاق کاملاً طبیعی است. وقتی ما تغییر می کنیم، دستبند های کریستالی مان هم باید تغییر کنند. در چنین مواقعی، احتمالاً زمان آن رسیده که فرمول انرژی شخصی تان را در جواهرات پوشیدنی خود بررسی کنید. روش هایی برای تغییر چیزها هست تا روتین کریستالی خود را بازیابی کنید.

  • 1- عوض کردن مچ ها: اگر عادت داشتید دستبند های کریستالی را فقط به مچ چپ خود ببندید، به مدت 21 الی 40 روز آن را روی مچ راست خود ببندید (و بالعکس). اینکه نقطه دسترسی جدیدی به دستبند بدهید و روش نوینی برای ارتباط با کریستال ها به وجود بیاورید تأثیر بسیار زیادی بر نحوه ی تعامل شما با کریستال های پوشیدنی دارد.

 

  • 2- تعداد آن را کم یا زیاد کنید: اگر عادت داشتید یک دستبند ببندید سعی کنید دستبند های کریستالی دیگری اضافه کنید. از طرف دیگر، اگر عادت داشتید دو یا چند دستبند به مچ ببندید با حذف کردن یکی از آنها ببینید آیا تغییری در انرژی تان ایجاد می شود یا خیر. ترکیبات دستبندی که در ادامه ذکر شده را امتحان کنید تا بلکه فرمول جدیدی بدست بیاورید.

 

  • 3- انرژی خود را ارزیابی کنید: معمولاً تغییر دادن مچ دستی که کریستال ها را می بندید یا تغییر دادن کریستال هایی که می پوشید، حل کننده مشکل است ولی سایر مواقع، باید عمیق تر به موضوع نگاه کنید. شاید نشانه ای باشد برای اینکه انرژی شخصی تان و چیزهایی که در زندگی تان رخ می دهند را ارزیابی کنید.

آیا اینها همان بخش هایی از زندگی تان هستند که به توجه و تمرکز بیش ترِ شما نیاز دارند؟ آیا رفتارها و عادت هایی هست که باید تغییر دهید؟ آیا خودتان را از حرکت کردن به جلو بازمی دارید؟ به وضعیت درونی خودتان نگاهی بیندازید تا تغییرات ضروری برای حمایت از بهترین وضعیت خود را انجام دهید.

اهداف مهم و پوشیدن دستبندها در سمت خاص بدن

ثروت و موفقیت

دستبند های کریستالی آهنربای پول را روی مچ چپ خود ببندید تا انرژی سرمایه، دارایی، موفقیت و فراوانی را جذب کنید. دستبند از بین برنده موانع را روی مچ راست خود ببندید تا مسیر را برای حرکت شما هموار کند و شما را به اهداف مالی تان برساند.

دستبند آهنربای پول

 

مراقبت و پاکسازی

پوشیدن دستبند های کریستالی تورمالین سیاه و دستبند شانگیت روشی قدرتمند برای مراقبت از انرژی تان است. این کریستال ها را در سمت چپ بدن خود بپوشید تا انرژی محافظت کننده آن را دریافت کرده و سپر انرژیکی پیرامون خود ایجاد کنید. این سنگ های تیره و محافظت کننده را با دستبند پیریت در سمت راست بدن خود، جفت کنید. پیریت به عنوان یک سنگ منعکس کننده انرژی منفی را به فرستنده ی آن برمی گرداند.

راف تورمالین سیاه

دستبند تورمالین سیاه

آرامش و راحتی

سنگی آرام بخش مثل دستبند آمتیست یا دستبند عقیق آبی را روی مچ چپ تان ببندید تا به آرامش و راحتی درونی برسید. دستبند کوارتز شفاف را روی مچ راست خود ببندید تا هر گونه انرژی آشفته ای را از محیط انرژی شما دور کند.

دستبند آمیتیست

دستبند آمیتیست

لذت و خوشبختی

برای اینکه لذت و خوشبختی را در زندگی پیدا کنید، بسیار مهم است که انرژی های درونی و بیرونی خود را تغییر دهید. دستبند تغییر منفی نگری را به مچ چپ خود ببندید تا وضعیت درونی شما را هدف قرار دهید و دستبند خوشبختی را روی مچ راست خود ببندید تا انرژی مثبت بیفشاند.

دستبند تغییر منفی نگری

دستبند تغییر منفی نگری

عشق و ارتباط

ترکیب دستبند مالاکیت روی مچ چپ و دستبند عشق روی مچ راست یکی از قدرتمندترین ترکیب ها برای اهداف مربوط به عشق است. فرقی نمی کند که این عشق، عشق به خود باشد یا عشق در رابطه رمانتیک و یا رابطه ای عمیق تر با اطرافیان تان.

دستبند مالاکیت

دستبند مالاکیت

سلامتی و تندرستی

انرژی سلامتی را با پوشیدن دستبند سلامتی در سمت چپ بدن ایجاد کرده و با پوشیدن دستبند انرژی در سمت راست خود، انرژی دریافتی برای اقدام کردن و باانگیزه بودن را تکمیل کنید.

دستبند انرژی

دستبند انرژی

 

به همین ترتیب تا وقتی که ترکیب انرژی درستی را پیدا کنید از امتحان کردن دست برندارید. ولی بخاطر بسپارید که چطور انرژی ها نسبت به یکدیگر واکنش نشان می دهند. بهترین ترکیب دستبندهای کریستالی، برای هر شخص منحصربفرد خواهد بود. پس، وقتی ترکیبی برای ما بهترین اثر را می گذارد اصلاً به این معنا نیست که برای شما هم بهترین اثر را بگذارد. خودتان را باور داشته باشید.

 

محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند آمیتیست

دستبند های کریستالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × 1 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه