وبلاگ

چرا ما سنگ های خام و طبیعی را دوست داریم؟

قدرت کربیستال های خام

سنگ ها خام و طبیعی

در مقاطع مختلف زندگی های مان، سنگ های شفابخش مختلفی به سمت ما آمده و با ما صحبت خواهند کرد. با توجه به وضعیت دنیایی که در آن زندگی می کنیم و همچنین، اتفاقاتی که در زندگی های تک تک ما رخ می دهد، یک شکل یا رنگ خاص می تواند شما را به سمت خودش جلب کند. برای مثال، اگر بصیرت یا انرژی ناهشیارتان، به مراقبت نیاز داشته باشد احتمالاً به سمت سنگ های سیاه یا تیره جذب می شوید.

اگر در حال آشکارسازی باشید احتمالاً کریستال های منشوری نظر شما را جلب می کنند. در نهایت، ما به طرز شگفت انگیزی به سمت کریستال های خام کشیده می شویم و انرژی آن ها را به طور خاص مناسب این لحظه از زندگی مان می دانیم. و فکر می کنیم که عاشق شان هستیم. در این مقاله ماناجم می خوانیم که چرا جذب کریستال های خام و طبیعی می شویم.

قدرت سنگ های خام و طبیعی

یک کریستال خام خالص ترین نوع انرژی کریستالی است که می توانید پیدا کنید. اصلاح نشده، دست نخورده و بدون تغییر، این کریستال ها در بالاترین فرکانس ممکن ارتعاش دارند و فرصتی برای ارتباط با زمین (در طبیعی ترین حالت آن) ایجاد می کنند. یک کریستال خام نه تنها منبعی قدرتمند برای انرژی اتصال به زمین، تثبیت کنندگی و ارتعاشات بالاست، بلکه ماهیت خام کریستال طریقه ی کار کردن شما با انرژی آن را هم تغییر می دهد.

قدرت کریستال های خام این است که به شما کمک می کنند به لایه های عمیق تر درون خود برسید. به شما می آموزند که چطور خودتان را در آغوش بگیرید (بپذیرید)، چطور خودتان را دوست داشته باشید و چطور به پتانسیل کامل خود دست پیدا کنید.

کریستال های خام خام، نواقص و کاستی هایی دارند و حقیقتاً در نوع خود یگانه است. ماهیت منحصربفرد هر یک از ما را به خودمان یادآوری می کند و کمک می کند خودمان را دقیقاً همانطور که هستیم بپذیریم. به شما یاد می دهد که شما کامل و یگانه هستید. با نگاه کردن به کریستال خام، نگه داشتن و کار کردن با آن می توانید زیبایی طبیعی خود را در آغوش بگیرید. با اینکه شاید در ابتدا چالش برانگیز یا ناراحت کننده باشد ولی درس های عظیمی را یاد می گیرید و وقتی از این لنز به زندگی نگاه کنید بیش ترین پیشرفت را تجربه خواهید کرد.
در مواقعی که تغییرات عظیمی رخ می دهد، کریستال های خام دقیقاً همان چیزهایی هستند که ما برای شفایابی و رشد در سطح عمیق تر نیاز داریم.

سنگ های خام و طبیعی مورد علاقه ما

کریستال های خام آزوریت و تورمالین سیاه

کریستال های خام پیکاک و تورمالین سیاه

ترکیب قدرت سنگ های خام و طبیعی برای خانه و اهداف شما

یک روش قدرتمند برا سوپرشارژ کردن اهداف تان این است انرژی کریستال های خاصی را با هم ترکیب کنید. هر کریستال جنبه خاصی از هدف شما را مدنظر قرار می دهد و همگی با هم کار می کنند تا انرژی قدرتمندتری را با هم پدید بیاورند. از آنجایی که ما مزایای کریستال های خام و طبیعی را دوست داریم ترکیبات کریستالی خاصی را انتخاب کردیم که به منظور حمایت از اهداف و انرژی های اصلی موردنیازمان طراحی شده اند.

برای رهایی از رکود و گیر افتادن

اگر احساس می کنید که راکد هستید و گیر افتاده اید، این ترکیب انرژی به شما کمک خواهد کرد تا انسداد انرژی را از بین ببرید و به جلو پیش بروید.

موارد موردنیاز شما

یک عدد کلسیت سبز خام : برای اینکه به کائنات نشان بدهید آماده هستید تا رشد جدیدی را تجربه کنید.
یک عدد سرپانتین خام : برای اینکه شما را راهنمایی کند تشخیص دهید که چه می خواهید.
یک عدد کلسیت آبی : برای اینکه کمک کند اقدام کنید.
یک عدد سیترین طبیعی خام : برای اینکه روشنایی و شفافیت را به وضعیت بیاورد.
یک عدد کلسیت قرمز : برای اینکه به شما کمک کند با زمین اتصال پیدا کرده و انگیزه بگیرید.
یک عدد گیاه: برای اینکه کاشت ریشه ها و دانه های جدید رشد را نشان بدهد.

در خانه خود فضایی را پیدا کنید که نور خورشید دریافت کند، بعد این کریستال های خام و گیاه را همانجا قرار دهید. به گیاه تان آب بدهید تا سیالیت را به همراه بیاورد. اجازه دهید نور خورشید بر روی کریستال ها و گیاه تان -که نماد رشد و تحول است- بدرخشد.

برای رهایی ترس، شرم، گناه و ناامیدی

اگر ترس، شرمندگی، احساس گناه، ناراحتی و دیگر ارتعاشات ضعیف شما را عقب نگه می دارند، ترکیب این کریستال های خام می تواند به رهایی این انرژی های ناخواسته از محیط و حیطه انرژی شما کمک کند.

موارد موردنیاز شما

یک عدد تورمالین سیاه خام: برای رها کردنِ هر چیزی که به دردتان نمیخورد.
یک عدد سنگ معدن پیکاک: برای اینکه روشنی را به زندگی تان بیاورد.

انرژی های این دو کریستال را در دستان خود، روی قلب تان، بر روی چاکرای ریشه یا هر جای دیگری که احساس طبیعی و شهود به شما می دهد نگه دارید. همچنان که با کریستال ها ارتباط می گیرید به دوگانگی انرژی های شان -تیرگی و روشنی- توجه کنید. انتخاب کنید که می خواهید کدام سمت زندگی را تجربه کنید. ب

ه تورمالین سیاه اجازه دهید تا هر چیزی که می خواهید رها کنید را به خود جذب کند. بعد، از سنگ معدنی پیکاک برای رسیدن به ارتعاش بالاتر و تغییر وضعیت تان استفاده کنید.

برای تسکین اضطراب و رهایی از فشار روز

بجای نوشتن فرآیند روز در دفتر، از ترکیب این کریستال های خام استفاده کنید تا انرژی را از روز شما جذب کند. بدین ترتیب می توانید به وضعیت طبیعی خود برگردید- بدون استرس، آرام و ارتعاش بالا. موارد موردنیاز شما:

یک عدد کریستال لپیدولیت: برای رهایی استرس، اضطراب یا دیگر ارتعاشات ضعیف
یک عدد خوشه آمتیست: برای ایجاد آرامش در ذهن شما
یک عدد کریستال سلنیت: برای پاکسازی حیطه انرژی شما
یک عدد رز کوارتز: برای تسلی و آسودگی

هر یک از کریستال ها را، یکی یکی، نگه دارید تا نگرانی ها و استرس های شما را به کریستال ها تحویل بدهد. بجای اینکه به آنها بچسبد. این تمرین فوق العاده عالی است برای اینکه به شما کمک کند قبل از اینکه به خواب بروید (یا هر موقع دیگری که استرس دارید) روز را بطور کامل برای شما پاکسازی کند. مواقعی که بطور فعال از این کریستال ها استفاده نمی کنید می توانید این کریستال ها را در اتاق خواب خود نگه دارید.

برای جذب معجزه ها

معجزه ها همه جا پیرامون شما هستند. فقط گاهی اوقات شما نمی توانید آنها را ببینید. این ترکیب این کریستالی خام چشم ها و قلب شما را به سمت همه معجزه ها باز می کند.

موارد موردنیاز شما

یک عدد کریستال روبی فوکسایت: برای نشان دادن جادو و احتمالات ماورایی
یک عدد کریستال سلنیت: برای پاکسازی انرژی هایی که شما را از تجربه معجزه های پیرامون تان بازمی دارند.

سلنیت و روبی فوکسایت را روی قلب خود نگه دارید تا به شما کمک کند که توجه تان را بالا برده و انرژی تان را برای معجزه ها، شگفتی ها و احتمالات ارتقا دهید. وقتی به طور فعالانه از آنها استفاده نمی کنید آنها را بر روی اهدافی که نوشته اید قرار دهید تا معجزه های بیش تری را برای خود خلق کنید.

برای ایجاد خانه ای شاد و سالم

ترکیبات کریستالی که در این پست قید شدند، مستقیماًٌ به ارتقای انرژی شخصی شما می پردازند. این ترکیب کریستال برای بهبود انرژی محیط شما طراحی شده است که می تواند از اهداف و زندگی شما نیز پشتیبانی کند.

موارد موردنیاز شما

یک عدد کلسیت رنگین کمانی: برای آرامش و برکت
یک عدد کلسیت سبز خام: برای رشد
یک عدد کلسیت آبی: برای تصفیه سازی و سلاسیت
یک عدد کلسیت نارنجی: برای روشنی
یک عدد کلسیت زرد: برای کامیابی

کریستال های خام کلسیت

کریستال های خام کلسیت

کریستال ها را به این روش قرار دهید:

کلسیت رنگین کمانی در اتاق نشیمن یا بخش اصلی
کلسیت سبز در باغ یا گیاه های داخل منزل
کلسیت آبی در حمام
کلسیت نارنجی در آشپزخانه
کلسیت زرد در اتاق کار، محیط کار یا هر جایی که اسناد مالی خود را نگه می دارید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

خوشه آمیتست

راف و خوشه


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = چهار

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع کریستال ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و کریستال های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با کریستال ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top

ارسال بالای 600 تومان رایگان!!!