وبلاگ

شکل سنگ ها ، معنی و نحوه استفاده از آنها

اشکال سنگ های شفابخش به صورت مختلفی وجود دارند . برخی از آنها بطور طبیعی به شکل خوشه ای ایجاد می شوند و برخی دیگر حالت جامد متراکم تر به خود می گیرند. اندازه و شکل سنگ در نوع انرژی آن تغییری ایجاد نمی کند فقط نحوه دریافت شما را تنظیم می کند.

شکل سنگ های شفا بخش

معنی شکل سنگ های شفا بخش  می تواند کمک کند تا هدف و تجربه شما با آنها ارتقا پیدا کند. در حال حاضر به کمی ثبات در شرایط تان نیاز دارید؟ ماهیت گراندینگی که سنگ مکعبی شکل دارد می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. تاریخ تحویل پروژه نزدیک شده، استرس ایجاد شده و به تمرکز نیاز دارید؟ سنگ نوک دار، یک یادآور بصری هست تا بر روی آن وظیفه متمرکز باقی بمانید. جشنی در راه است؟ در این مورد هم سنگ خوشه ای با وجوه درخشش زیادی که دارد مخصوص شماست. انتخاب شکل سنگی که با نوع هدف شما هماهنگ باشد، تغییر و تحول را در شما بهتر خواهد کرد.

چطور شکل سنگ ها بر نحوه شکل دهی زندگی ما اثر می گذارد؟

دقیقاً مثل بیش تر عجایب طبیعی دیگر، سنگ ها هم مثل ما انسان ها، در رنگ ها، شکل ها و اندازه های مختلف وجود دارند. تنوع آنها بخشی از زیبایی، قدرت و هدف شان است دقیقاً مثل ما انسان ها.

در رابطه با سنگ اولین چیزی که نظرمان را جلب می کند رنگ و بافت است. ولی شکل سنگ های شفا بخش هم خصوصیت دیگری ست که طریقه کار انرژی و توان آن را نشان می دهد.

شکل های مختلف بسیار زیادی از سنگ وجود دارد، از مکعبی و خوشه ای گرفته تا نوک دار و هرمی، کره ای، قلبی و سنگ های غلتیده شده برخی از آنها هستند. هر یک از این شکل ها، جنبه متفاوتی از تمرکز و سطح شدتی که بر نحوه تجربه و تعامل ما با سنگ اثر می گذارد ارائه می دهند.

 

در مسیر اکتشاف و رشد فردی، همیشه در حال ارزیابی خود و جهت زندگی مان هستیم. می دانیم که در نقاط مختلف زمانی، به منابع مختلفی از حمایت یا انگیزه نیاز پیدا می کنیم.

به خصوص در این دنیای سرعت بالا، تنها چیزی که تداوم دارد، تغییر است. هر چه که شرایط زندگی مان تغییر می کند منابع انرژی ما هم بایستی تغییر کنند.

برای هر هدفی، شرایط متفاوتی وجود دارد و برای هر آرزویی، انگیزه ای متفاوت! گاهی اوقات مجبوریم لایه دیگری از مفهوم یا اهمیت را اضافه کنیم تا به سطح بعدی از درک خود برسیم.

شکل سنگ های شفا بخش

عوامل متعددی در تعیین اینکه کدام سنگ ها برای اهداف خاص ما مناسبند وجود دارند. شکل سنگ، نوع انرژی را که منتشر می کند تغییر نمی دهد ولی می تواند نحوه ی دریافت شما- موقع اعمال اثر آن- را دچار تغییر کند.

بطور کلی، همگی می دانیم که می توانیم در طول مسیر کمک بگیریم اما مواقعی پیش می آید که به یک تکان (ضربه) و یا هل دادن نیاز داریم.

پس شاید یک نفر به یک منبع انگیزه نیاز داشته باشد در حالی که دیگری به یک ضربه قوی! فرقی نمی کند که در حال حاضر کجای مسیر شخصی خود قرار گرفته ایم، شکل های سنگ می توانند ابزار دیگری باشند برای اینکه زندگی خود را شکل بدهیم. در این پست ماناجم می خواهیم به شکل های سنگ و مفاهیم شان بپردازیم. آماده اید؟ با ما همراه باشید.

شکل ها و مفاهیم سنگ ها

با توجه به اهداف و اولویت های ما انواع مختلفی از شکل های سنگ وجود دارد که به ما کمک می کنند تا از موانع عبور کنیم، سطح انرژی مان را ارتقا دهیم یا در مسیر جدید هدایت کرده و روحیه مان را بالا می برد. در ادامه به شما می گوییم که سنگ شکل درست را با توجه نیازتان انتخاب کنید.

  1. شکل سنگ های شفا بخش(( هرمی)) – منشورِ نور خالص

هرم های سنگی یکی از مؤثرترین شکل هایی هستند که به تجلی و اعمال انرژی کمک می کنند. این منشورها در تمدن های باستانی مورداستفاده قرار می گرفتند که معروف ترین شان مصری ها بودند و شکل هرمی آن را بخاطر تأثیری که داشت مورداحترام قرار می دادند. مصری ها باور داشتند که هرم ها نماد اشعه های خورشید هستند.

تصور می شود که سنگ هایی که به شکل هرم درمی آیند انرژی های ارتعاش بالایی را برای قدرت تجلی بیش تر، از خودشان مهار می کنند.

هرم هفت چاکرا

برای خرید هرم های شفابخش روی عکس کلیک کنید.

  1. شکل سنگ های شفا بخش(( آزاد))- ارتعاشات نامحدود

سنگ های شکل آزاد نه بریده شده هستند و نه مثل مکعب، کروی و … به حالت خاصی صیقل داده می شوند.

از آنجایی که این سنگ ها در همان وضعیت طبیعی خود –بدون هیچ گونه شکل تعریف شده ای- گذاشته می شوند، قادرند خصوصیات شفابخشی کامل خود را حفظ کنند.

سنگ ولفونیت

سنگ ولفنیت اولین بار توسط کانی شناس اتریشی فرانتس خاویر فون وولفن در سال 1785 توصیف شد و به نام او نامگذاری شد.(برای خرید روی عکس کلیک کنید)

  1. شکل سنگ های شفا بخش ((خوشه ای)) – حجم بالا

سنگ خوشه ای موقعی رخ می دهد که چندین سنگ نوک دار با هم رشد می کنند.

همگرایی این سنگ های نوک دار زیاد با هم خوشه ای از ارتعاشات بالا را به وجود می آورد که انرژی شان در جهات مختلف به طور همزمان ارسال می شود.

داشتن سنگ خوشه ای در هر فضایی -بخصوص در جاهایی که انرژی نیاز به تقویت شدن دارد- ضروری است.

خوشه آمیتست

خوشه آمیتیست (برای خرید روی عکس کلیک کنید)

  1. شکل سنگ های شفا بخش ((کروی)) – احتمالات نامحدود

تقارن عالی که سنگ کروی دارد، تعادل و آرامش را در هر فضایی به ارمغان می آورد. این شکل، می تواند انرژی را در همه جهات منتشر کند.

احساس رضایت عمیق و تمامیت را می توان موقع مدیتیشن کردن با سنگ کروی، تجربه کرد. طوری تصور می کنید که انگار دنیا را در کف دستان خود نگه داشته اید.

سنگ کروی به یادتان می اندازد که شما بخشی از کل بزرگ تر هستید و با همه انرژی های پیرامون تان در ارتباطید.

گوی کوارتز صورتی

برای خرید روی عکس کلیک کنید

  1. شکل سنگ های شفا بخش((مکعبی))- اتصال به زمین

سنگ های زیادی را می توان پیدا کرد که در ساختار مکعبی تشکیل شده اند. شکل مکعبی بهترین مشوق برای انرژی گراندینگ است.

مدیتیشن کردن با سنگ های مکعبی به شما کمک می کند تا به زمین متصل شده و با انرژی قدرتمند زمین ارتباط بگیرید. با قرار دادن ساختارهای مکعبی در هر چهار گوشه اتاق انرژی فضای خود را محافظت کرده و به زمین متصل می کنید.

 

  1. شکل سنگ های شفا بخش((سنگ قلبی)) – فعال کردن نیروی زندگی

یکی از شکل های سنگی که هم بسیار زیباست و هم از نظر انرژیکی بسیار قدرتمند است، شکل قلبی آن است. با اینکه حتی فقط نگاه کردن به سنگ قلبی در نحوه احساس شما تأثیر دارد، ولی قابلیت های آن بسیار بیش تر از آن چیزی ست که دیده می شود.

قلب شما، به عنوان مرکز نیروی زندگی احساسات و عواطف شما را مدیریت می کند. با اینکه واضح ترین این احساسات موضوع عشق است، ولی فضای قلب شادی و سرزندگی را نیز مدیریت می کند.

بنابراین، سنگ قلب نیز انرژی فضای قلب را نمایان می کند. این شکل از اهداف شما –از عشق و خوشبختی گرفته تا اشتیاق و سرزندگی- حمایت می کند. انرژی سنگی که درون سنگ قلب بکار رفته انرژی و هدف خاصی را دستور می دهد. ولی همه سنگ های قلبی با فضای قلب شما ارتباط می گیرند.

قلب آمیتیست

برای خرید روی عکس کلیک کنید

  1. شکل سنگ های شفا بخش((نوک دار)) – مستقیماً سر اصل مطلب می رود

وقتی آماده شدید که مستقیماً اهداف تان را به مرحله اجرا درآورید از سنگ نوک دار استفاده کنید. سنگ های نوک دار، به عنوان یکی از رایج ترین شکل ها، از قدرتمندترین ابزار برای حمایت از اهداف شما و تأکید بر تجلی کردن رؤیاهای تان است.

مثل کانالی عمل می کند که اهداف تان را بالا به سمت کهکشان می فرستد و هدف مشخصی برای رؤیاهای تان رقم می زند. سنگ نوک دار را در هر جایی که می خواهید احساس انگیزه و الهام بخشی بیش تری تجربه کنید قرار دهید.

گردنبند منشوری کوارتز صورتی

برای خرید روی عکس کلیک کنید

  1. هارمونی کننده ها- بازسازی تعادل

سنگ های هارمونی کننده که به شکل استوانه ای صیقل خورده اند برای نگه داشتن هنگام مدیتیشن عالی هستند. مصریان باستان اولین بار از این سنگ ها برای درمان موانع انرژی و ناهماهنگی های انرژیکی استفاده می کردند. همچنان امروز هم اینکار انجام می شود. با نگه داشتن یک سنگ هارمونی کننده در دست چپ (یین) و دیگری در دست راست (ینگ) نشاط معنوی تجدید شده و حس تعادل بازسازی می شود.

  1. سنگ های صیقل خورده- آرزوی تان را در کف دست خود نگه دارید

سنگ های صیقل خورده برای ورود به دنیای سنگ ها بهترین گزینه هستند. با کم ترین سرمایه گذاری، مزایایی که از این سنگ های جیبی بدست می آورید بسیار قابل توجه است.

سنگ های صیقل خورده با اندازه های کوچک و راحتی که دارند به راحتی در جیب شلوار یا پیراهن تان جا می شوند. همچنین می توانید آنها را روی میز کارتان به نمایش بگذارید، در داخل خودرو و یا در زیر بالش تان قرار دهید.

برای آنهایی که قصد دارند با انرژی سنگ های متفاوتی کار کنند، این سنگ ها بخاطر قیمت مناسب و راحتی که دارند، بهترین گزینه به شمار می روند.

اسلایس عقیق

امیدوارم این مقاله برایتان مفید واقعه شده باشد 

آرزوی لبخند همیشگی بر روی لبانتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 2 = سه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

ارسال رایگان!!! برای سفارش بالای 600 تومان

خانه
فروشگاه