وبلاگ

آیا می دانستید که می توانید از این 6 سنگ محافظ برای محافظت از خود در مقابل انرژی های منفی استفاده کنید؟

کریستال ها قابل برنامه ریزی هستند. این یعنی می توانید هدفی را برای سنگ های تان تنظیم کرده و کاری را به آنها واگذار کنید.

در حالت تئوری، هر کریستالی را می توان با هر هدفی برنامه ریزی کرد ولی برخی از کریستال ها انرژی دارند که باعث می شود برای اهداف خاصی نسبت به سایر گزینه ها بهتر عمل کنند. برای مثال، بسیاری از سنگ های تیره مثل تورمالین سیاه یا ابسیدین سیاه کریستال های مشهور برای مراقبت هستند چون ارتعاشات انرژی ضعیف و منفی را به خود جذب می کنند.

تورمالین سیاه

تورمالین سیاه

ولی سنگ هایی هم وجود دارند که کمتر به عنوان سنگ محافظ شناخته می شوند ولی بسیار هم در این زمینه قدرتمند عمل می کنند. در این مقاله ماناجم با هم می بینیم که این کریستال ها کدامند و چطور می توان آنها را بکار برد. نمونه کریستال های خود را با این کریستال های غیرمنتظره و در عین حال قدرتمند متنوع سازید.

سنگ پیریت برای دور کردن انرژی منفی از شما

پیریت، برترین کریستال برای ثروتمندی است ولی آیا می دانستید که به عنوان سنگ محافظ هم از این سنگ استفاده می شود؟ سطح آینه مانندِ خیره کننده اش، مثل سپر محافظ عمل کرده و انرژی ناخواسته را دفع می کند و آن را به همان سمتی که می آید برمی گرداند.

ماهیت منعکس کننده پیریت باعث می شود بتوانید آن را مثل آینه به سمت هر گونه انرژی منفی یا ناخواسته ای که می آید بگیرید و از خود دور کنید. اینکار از انرژی شما محافظت می کند و در مقابل هر چیزی که در حیطه انرژی خود نمی خواهید، سپر می گیرد.

پیریت

پیریت

نحوه استفاده: برای استفاده از خصوصیت محافظت پیریت، آن را همراه خودتان در کیف و یا در جیب حمل کنید تا ارتعاشات منفی را از شما دور کند. همچنین می توانید آن را به عنوان قطعه اصلی در خانه خود قرار دهید تا انرژی منفی را به سمت فرستنده اش برگرداند و بدین ترتیب از حیطه انرژی خانه تان محافظت کند.

برای این منظور، قرار دادن پیریت در ورودیِ خانه، محل کار و حتی پنجره ها یکی از کارهای موردعلاقه ی ماست. پس به خاطر بسپارید که سنگ محافظ پیریت یک راه شگفت انگیز برای محافظت از خانه شماست.

سنگ لاجورد برای محافظت روانی

لاجورد کریستال چاکرای چشم سوم بسیار قدرتمندی است و همین ارتباط با ذهن شماست که به آن انرژی محافظت کننده هم می دهد. این سنگ با گسترش آگاهی و بهبود قدرت ذهن تان، به شما کمک می کند تا حملات روانی را از خود دور کنید.

سنگ لاجورد

سنگ محافظ لاجورد

نحوه استفاده: برای استفاده از این سنگ محافظ، آن را همراه خودتان حمل کرده و یا روی چشم سوم خود قرار دهید.

سنگ کارنلیان برای محافظت از شادی

کارنلیان معمولاً با اشتیاق، خلاقیت و شادی ارتباط دارد ولی گاهی اوقات وقتی روحیه مان ضعیف شده سخت است که به این سطح فرکانس ها دست یابیم. همینجاست که کارنلیان به کمک ما می آید و با حفظِ این انرژی از شادی ما محافظت کرده و منبعی از شادی را –موقعی که در آن فاز نیستیم- برای ما فراهم می کند. با ایجاد آگاهی و هوشیاری در چیزهایی که سطح خوشحالی شما را کم می کند می توانید در همان فرکانس انرژی شادی باقی بمانید.به همین خاطر به عنوان سنگ محافظت از آن استفاده میشود.

سنگ کارنلیان

سنگ کارنلیان

نحوه استفاده: برای استفاده از این سنگ محافظ، سه چیزی را که برای تان شادی به ارمغان می آورند یادداشت کنید. سپس سنگ را بر روی آن لیست قرار دهید. هدیه دادنِ کارنلیان به افراد هنرمند، دانشجویانی که از خانه خود دور هستند، موسیقی دانان و هر کس دیگری که بر قابلیت ایده پردازی خودش وابسته است، بسیار ارزشمند است.

سنگ رز کوارتز برای ارتعاش در بالاترین فرکانس عشق

وقتی به فرکانس عشق متصل نباشید، طوری حس می کنید که انگار باید سپر بگیرید و دیوارهای اطراف تان را بالا ببرید. حتی ممکن است حس کنید که مورد حمله واقع شدید. از طرف دیگر، وقتی از رز کوارتز به عنوان سنگ عشق استفاده می کنید می توانید با فرکانس بالاتری ارتباط بگیرید و با ارتعاشات قدرتمند پیرامون تان، احساس محافظت شدن کنید.

این سنگ به شما کمک می کند تا از دست ارتعاشات انرژی های ضعیف رها شده و وارد حوزه انرژی عشق شوید. احتمالاً تا این لحظه کلکسیون سنگ های محافظ شما رز کوارتز نداشته است، حتماً بخاطر داشته باشید که باید آن را هم تهیه کنید. چون عشق، بالاترین فرکانس را دارد و لیاقت این را دارد که بطور مداوم از دست منفی نگری و ضربه محافظت شود.

سنگ کوارتز صورتی

سنگ کوارتز صورتی

نحوه استفاده: برای استفاده از ویژگی سنگ محافظ رز کوارتز، آن را روی قلب خود قرار داده و یا در کیف و جیب خود حمل کنید تا خودتان را در محاصره انرژی عشق حس کنید.

سنگ کوارتز شفاف برای شفاف بودن

کوارتز شفاف به شما کمک می کند که شفاف باشید و با والاترین نسخه از خودتان همسو شوید. وقتی بطور کامل همسو و شفاف شوید انگار که حالا دیگر قطب نمای شخصی خودتان را دارا هستید. این شفافیت باعث می شود تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما درست و چه چیزی نادرست است.

در هر قدمی که در راه پیش می روید نسبت به خود واقعی تان صادق هستید و واقعی می مانید.

وقتی با خود والای تان ارتباط گرفتید و توانستید طرح بزرگ تری برای زندگی خود ببینید مانع از انحراف شما از مسیرتان می شود. جذبِ چیزها و افرادی که همسو با جایی که می خواهید بروید نیستند، نمی شوید، که این یعنی محافظت از شما در مقابل حواس پرتی ها، مزاحمت ها و انحراف در طول زندگی.

کوارتز شفاف تامبل شده

کوارتز شفاف تامبل شده

نحوه استفاده: برای اینکه از سنگ محافظ کوارتز شفاف برای محافظت از خودتان استفاده کنید آن را در کیف و یا جیب خود حمل کنید تا با خود حقیقی و مسیرتان همسو باشند. با شفافیتِ درخشان و روشن کننده ی کوارتز شفاف، خصوصیات محافظت سنگ های سیاه خود را افزایش دهید.

سنگ هماتیت برای زمینی ماندن (آرام، متعادل و متکی به خود ماندن)

سنگینیِ کریستال های سنگ محافظ هماتیت به شما کمک می کند تا متعادل باقی بمانید که همین خودش می تواند نیروی انرژیکی محافظت کننده ی قدرتمندی باشد چون شما بطور انرژیکی خودتان را امن و مطمئن حس می کنید. به راحتی نمی توان تعادل را از دست داد چرا که پشتیبانی زمین و بنیان شما، احساس ثبات و استحکام در شما ایجاد می کند. این نوع از محافظت در مقابل استرس، اضطراب، تنش، نگرانی و دیگر انرژی های منفی و ناخواسته بسیار ایده آل است.

هماتیت

هماتیت

نحوه استفاده: برای استفاده از خصوصیت محافظت هماتیت، این سنگ محافظت  را در هر یک از جیب های خود قرار دهید تا تعادل را حفظ کند. همچنین می توانید هنگام مدیتیشن، در هر یک از دستان خود نیز آن را نگه دارید یا با هر دو دست خود، یک سنگ هماتیت را بگیرید.

آیا سنگ کارنلیان برای محافظت خوب است؟

بله، کارنلیان به عنوان یک سنگ محافظ بسیار عالی است. با اینکه شاید خیلی سنگ محافظ درنظر گرفته نشود، ولی در قلمروهایی که حکومت می کند، به سنگ محافظت کننده قدرتمندی تبدیل می شود. از آنجایی که سنگ کارنلیان معمولاً برای ارتباط با اشتیاق، شادی و خلاقیت بکار می رود می توانید از آن برای محافظت از این جوانب زندگی تان بهره مند شوید. کارنلیان با نگه داشتن انرژی شادی از آن محافظت کرده و وقتی در آن فرکانس ها نیستیم منبع شادی را برای ما فراهم می کند.

چطور می توان از کارنلیان به عنوان سنگ محافظت استفاده کرد؟

خیلی ساده و آسان است: سه چیزی را که برا تان شادی به ارمغان می آورند یادداشت کنید و سنگ را بر روی آنها بگذارید. بعلاوه می توانید در طول روز آن را همراه خودتان حمل کنید.

مؤثرترین راه برای کار با سنگ محافظت چیست؟

هزار سال است که انسان ها از سنگ های شانس و طلسم های محافظت به تن می کنند و از نظر ما، بهترین راه برای کار با سنگ محافظ است چرا که به راحتی به هر کجا و هر موقعی که خواستید با شما حمل می شود.

جواهرات کریستالی ساخته شده از پیریت، لاجورد، رز کوارتز، کارنلیان، کوارتز شفاف و هماتیت را به شکل دستبند، گردنبند، گوشواره و انگشتر بپوشید.

 

محصولات مرتبط

پیریت

کارنلیان

هماتیت

کوارتز شفاف

لاجورد

(روی متن کلیک کنید)

 

سلامت جسم و روح


برای خرید محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − = 6

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه