وبلاگ

خواص سنگ ابسیدین

ابسیدین؛ آینه معنوی

ای آینه، ای آینه روی دیوار، به من بگو چه کسی بیش ترین خودآگاهی را از خودش دارد؟ اگر ابسیدین سیاه در دست شما باشد، احتمالاً شمایید که بیش ترین خودآگاهی را دارید. روبرو شدن با بخش های خوب، بد و زشت وجودمان سخت است ولی این سنگ آن را راحت تر می کند. مجبورمان می کند تا خود واقعی مان را بطور کامل بپذیریم. این سنگ سیاه کاری می کند که اول از همه الگوهای منفی و استرس توجه ما را به خودشان جلب کنند، بعد آن انرژی مسموم را جذب کرده و آنها را از زندگی مان بیرون می کند.

چرا به ابسیدین نیاز داریم؟

آماده اید انرژی سنگین و تیره ای را از محوطه انرژی تان رها کند؟ در مسیر شفایابی، به دنبال دوستی می گردید که از شما حمایت کند؟ انرژی محافظت کننده، تأمل برانگیز و متعادل کننده کریستال ابسیدین آن را به ابزار انرژی قدرتمند و همه کاره تبدیل می کند.

معرفی خصوصیات ابسیدین

خواص کریستال ابسیدین بخاطر اثرات تثبیت کننده و متعادل کننده اش شهرت دارد و برای تسلط به انرژی های پراکنده انتخابی عالی است. چاکرای ریشه که مرکز انرژی احساسات امنیت را کنترل می کند، با این سنگ ارتباط دارد و از طریق همین ارتباط، خواص شفابخش این سنگ می تواند از اهدافی که با محافظت فعال و ثبات فعال متناسب است حمایت کند.

این کریستال دوست معتمدی است که می توانید در طول فرآیند شفابخشی، همراه خود داشته باشید. خصوصیات مفهوم این سنگ شکیبایی و مقاومت موردنیازمان برای غلبه بر چالش ها را می دهد و اصلاً هم مهم نیست که این مسیر چقدر طولانی ست!

تبیدین تامبل شده

مفهوم این کریستال از طریق ماهیت منعکس کننده این سنگ، برای شفابخشی تقویت شده است. این سنگ، مثل آینه به شما کمک می کند تا بخش هایی از خودتان را ببینید که ممکن است از آنها خجالت بکشید. با این ارزیابی صادقانه و تأمل راجع به خودتان و البته، با حمایت این سنگ می توانید انرژی های منفی را شناسایی کرده و آنها را رها کنید.

این سنگ شیشه ای سیاه ط متغیرهای زیادی دارد و هر یک از انواع آن انرژی منحصربفردی را داراست. خواه با ابسیدین با شاین نقره ای کار کنید یا ابسیدین رنگین کمانی، ابسیدین سیاه و … مزیت ها و احتمالات آن نامحدودند.

 

تاریخ و افسانه

مفهوم سنگ ابسیدین به دوران پارینه سنگی، آن موقعی که برای ساخت نوک پیکان و دیگر ابزارها استفاده می شد برمی گردد. در طول دوران پارینه سنگی، مفهوم و کاربردهای ابسیدیان روشی زیبا برای تزئین لباس نبود، بلکه این سنگ جنگجو از اجداد ما در مقابل غارتگران مهاجم و خطرات شکار شدن مراقبت می کرد.

مفهوم این کریستال بخاطر درخشش جذابش معمولاً شیشه آتش فشانی هم نامیده می شود چون از گدازه مذابی تشکیل شده که خیلی سریع سرد شده است. بسیاری از فرهنگ ها از این سنگ به عنوان دوست معنوی استفاده می کرده اند تا بتوانند ستاره ها را رصد کرده و پیشگویی کنند.

منشأ و منطقه

ابسیدین در ایران، ارمنستان، اروپا، ژاپن، مکزیک، امریکای جنوبی، ایالات متحده و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم کریستال ابسیدین

ابسیدین به مفهوم تاریکی مرتبط است و دقیقاً مثل سیاره همیشه در چرخش ما و حالت های شب و روز، روح انسان هم از عناصر تاریکی و روشنی برخوردار است. این سنگ محافظ قوی، به شما کمک می کند تا طرف سایه تاریک خودتان را پیدا کنید. بدین ترتیب خواص شفابخش آن می توانند آن بخش را از روان شما پاک کنند. بجای قایم شدن از دست انرژی های تیره، سنگ ابسیدین نور را در بین منفی ها روشن می کند تا محو شوند. با اینکار به ما کمک می کنند تا مسیری را که به سمت عشق و نور می رود انتخاب کنیم.

کریستال ابسیدین بخاطر ماهیت منعکس کننده و انرژی محافظ و همینطور با متغیرهای گوناگونی که دارد برای مجموعه ای از اهدافی که از روح شما مراقبت می کنند تا به شفابخشی عمیق تر دست یابید، کاملاً مناسب است. فرقی نمی کند که با این سنگ مدیتیشن انجام دهید، آن را در محیط تان قرار دهید یا با خودتان حمل کنید، مزایای کار با این کریستال خیلی زیاد است.

یکی دیگر از جنبه های مهم این سنگ، نوع ابسیدینی است که انتخاب می کنید. این کریستال رنگ بندی و انرژی متنوعی دارند هر یک از آنها از هدف مجزایی حمایت می کند. مثلاً ابسیدین رنگین کمانی بخصوص برای قلب سودمند است. ابسیدین نقره ای شین انرژی تصفیه کننده قدرتمندی دارد که از اهدافی با نیت مراقبت، حمایت می کند. برای شفای درونی و ویژگی آینه مانند هم ابسیدین سیاه بهترین گزینه است.

مراقبت

یکی از قدرتمندترین کریستال ها برای مراقبت، ابسیدین است. ولی نسبت به دیگر کریستال های محافظ، به طرز متفاوتی کار می کند. دیگر سنگ های تیره مراقبت، شما را از انرژی منفی مراقبت می کنند ولی این کریستال منفی نگری را به منطقه انرژی شما می آورد و کاری می کند که با انرژی ناخواسته ای روبرو شوید.
خواص شفابخش ابسیدین با ایجاد نوعی حس امنیت و تعادل، از انرژی شما مراقبت می کند. این سنگ چاکرای ریشه را پاکسازی کرده و متعادل می کند.

شفابخشی فعال

با اینکه بیش تر به عنوان سنگ محافظت کننده شناخته می شود ولی کریستال ابسیدین برای پاکسازی و شفابخشی انرژی فوق العاده قدرتمندی است. انرژی آن همه احساسات مسموم و سنگین را خارج می کند تا بتوانید شفای عمیق تری را شروع کنید. شاید از سوگ، دل شکستگی یا دیگر تجربه های عاطفی شفا می یابید، در هر حال به سراغ ابسیدین بروید تا حمایتی که نیاز دارید را برای شما به ارمغان بیاورد.

ابسیدین بخاطر رنگ تیره ای که دارد، می تواند انرژی تیره یا غلیظ را جذب کند. می توانید تاریکی ها را به سنگ ابسیدین بسپرید و اجازه دهید آنها را برای شما حمل کند و روزهای روشن تری برای تان بیاورند.

 

اسلایس ابسیدین

 

چطور از کریستال ابسیدین استفاده کنیم

چطور از این کریستال برای مراقبت استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ما برای استفاده از آن ایجاد برنامه کریستالی است. با پوشیدن جواهرات این سنگ ، حمل کردن آن در کیف و قرار دادن آن در محیطی که بطور روزانه حضور می یابیم، می توانیم انرژی محافظ این سنگ را در تمام جوانب زندگی ایجاد کنیم.
وقتی از کریستال ابسیدین برای محافظت استفاده می کنید این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من حفاظت شده هستم.

چطور از این کریستال برای شفابخشی فعال استفاده کنیم؟

برای اینکه از شفابخشی این سنگ نهایت استفاده را ببرید، برای خودتان برنامه کریستال تهیه کنید که شامل پوشیدن جواهرات کریستالی آن، حمل کردن آن در کیف و جیب و قرار دادن آن در فضای تان باشد.
وقتی از کریستال ابسیدین برای شفای قلب تان استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من سنگینی قلبم را رها می کنم.

پاکسازی و فعال کردن کریستال برای افزایش شفابخشی

این کریستال به عنوان سنگ قدرتمند برای محافظت، بخاطر بروز دادن انرژی های منفی هم شهرت دارد. بعد از چندین بار استفاده از آن در طول مدیتیشن یا کاربرد روزانه، سنگ ممکن است کدر شود و نسبت به قبل فعال دیده نشود. همینجاست که پاکسازی کردن و فعال سازی مجدد کریستال اهمیت می یابد. بعد از پاکسازی و فعال کردن مجدد، سنگ به حالت پذیرنده و باز دست پیدا می کند و برای برنامه ریزی جدید شما آماده است.

روش های مختلفی برای پاکسازی سنگ وجود دارد که برخی از مهم ترین آنها، قرار دادن سنگ در معرض نور خورشید یا ماه کامل به مدت حداقل چهار ساعت است. سلنیت یکی از بهترین سنگ ها برای تصفیه سازی است که نور سفید و روشن آن ابزار عالی برای پاکسازی به شمار می آید.

شفابخشی چاکرا

مفهوم این کریستالی چندمنظوره است و به روش های مختلف می توان آن را مورد استفاده قرار داد. سنگ مورد نظر چاکرا را در محل مرکز انرژی روی بدن تان قرار دهید و این سنگ را زیر پاهای تان بگذارید تا تعادل و مراقبت ایجاد کند.

 


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

تبیدین تامبل شده

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 16

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع کریستال ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و کریستال های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با کریستال ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top

ارسال بالای 600 تومان رایگان و با خرید بالای 800 تومن یک سنگ عقیق تامبل شده هدیه بگیرید!!!