وبلاگ

هنر هدف گذاری و نیّت کردن با کریستال

هنر تنظیم نیت

تنظیم نیت ابزار قدرتمندی است که به ما کمک می کند به موفقیت و خوشبختی دست یابیم. آنها بینش هایی راجع به ارزش ها، الهامات و اهداف ما برایمان فراهم می کنند و باعث می شوند در حین اینکه به سمت دستاوردهای جدید پیش می رویم در لحظه حال زندگی کنیم. از آنجاییکه اهداف ما، نتایج دلخواه ما هستند تنظیمِ هدف، قدمی کوچک است که به ما اجازه می دهد دستاورد و آرامش را تجربه کنیم، حتی اگر به خود هدف هرگز دست پیدا نکنیم.

وقتی برای یک روز هدف گذاری کرده و آن را با صدای بلند بیان می کنید، قلب و مغز شما را در یک راستا قرار می دهد و هدف معناداری را خلق می کند تا روز شما را پر کند. انتخاب هدف در هر صبح به شما کمک می کند حتی وقتی محیط اطراف تان آشفته باشد باز هم تمرکز خود را حفظ کنید.

هر صبح خود را با انرژی دادن از طریق سنگ های شفابخش (به نیت تان) شروع کنید، چرا که هم تمرین مدیتیشن است و هم تعریف و تمجید به عمل می آورد. اطمینان حاصل می شود از اینکه شما فضایی را برای تجلی هدف تان ایجاد کرده اید. همچنین می توانید از هدف خود به عنوان مانترای روزانه استفاده کنید، یعنی در سراسر روز آن را تکرار می کنید و همچنان که روتین روزانه خود را طی می کنید بر روی اهداف تان متمرکز می شوید.

ساخت مقاصد و نیات قدرتمند با تنظیم اهدافی شروع می شود که با ارزش ها، الهامات و هدف زندگی تان همسو باشد. اگر هدف ارزشمندی برای علت دستیابی به آن وجود نداشته باشد، نیت شما از قدرت خیلی کمی برخوردار می شود. پس مطمئن شوید همچنان که این مراحل را برای ایجاد اهداف برای معنابخشی به زندگی دنبال می کنید افکارتان را هم یادداشت کنید.

سنگ های هفت چاکرا

نحوه تنظیم نیت و مقصود :

1- تصمیم بگیرید که واقعاً چه چیزی برای تان اهمیت دارد. ارزش های شما اقداماتی که در زندگی انجام می دهید را سبب می شوند، برای همین شناسایی آنها به شما کمک می کند تا به خواسته تان دست پیدا کنید. اینجا، همان جایی ست که قدرت هدف قرار دارد. حداقل پنج چیزی را که واقعاً برای تان اهمیت دارد را بنویسید. برخی از آنها می تواند معنوی باشد، یا به سلامتی یا خوشبختی شما مربوط شود.

2- آن جنبه هایی از زندگی تان را که به بهبودی نیاز دارند کشف کنید. اهداف شما باید بیش تر از یک جنبه زندگی تان را دربر بگیرد تا اطمینان حاصل شود از اینکه پیشرفت شخصی به پتانسیل کامل دست یافته است. مدنظر قرار دهید که چطور می توانید روابط تان، حرفه شغلی، زندگی اجتماعی، معنویات و سلامتی خود را بهبود بخشید. با استفاده از ارزش های اصلی که هدایت تان می کند، به اهدافی که می خواهید برای هر یک از این جوانب تنظیم کنید بیندیشید.

3- دقیق باشید و خوب فکر کنید. وقتی برای هر یک از اهداف تان نیت و مقصود مشخص می کنید، راجع به چیزی که می خواهید به آن دست یابید دقیق باشید. چه زمانی و چرا می خواهید به آن دست یابید. مطمئن شوید که خوب فکر کرده اید برای دستیابی به این اهداف باید چه کارهایی انجام دهید و چه چیزهایی ممکن است شما را از دستیابی به آن بازدارد.

در هر ماه، تمرکز خود را بر روی یکی از اهدافی که مایل هستید کار کنید، قرار دهید. نیت مثبتی تنظیم کنید که برای دستیابی به هدف کمک تان کند. برای مثال، اگر هدف تان ایجاد تمرین مدیتیشن عمیق تر است، می توانید نیتِ “من در لحظه حال زندگی می کنم” را قرار دهید تا به شما کمک کند که ذهن تان را از گذشته و آینده آزاد کند. ساده نگه داشتنِ نیت های روزانه تان شما را متمرکزتر کرده و تغییر را سرعت می بخشد. اگر پس از گذشت چند روز با نیت خود به موفقیت رسیدید، با همان هدف در ذهن، دوباره مورد بعدی را امتحان کنید.

هنر تنظیم نیت

موقعی که نیت تنظیم می کنید، می توانید کریستال های شفابخش  و دستبند انرژی را هم به فرآیند دخیل کنید. پوشیدن دستبند انرژی که با هدف شما همسو باشد به عنوان یادآور مداوم هدف تان عمل می کند. هر موقع که چشم تان به دستبند بیفتد به یاد اهداف و نیت های آن روز خود خواهید افتاد.دستبند انرژی

اگر کریستال مرتبط خود را بر روی خطوط نوشته شده هدف تان قرار دهید هر موقع که آن را در فضا می بینید آن هدف را به خاطر خواهید آورد. این کریستال های شفابخش هم به تقویت اهداف تان کمک می کنند، بطور مداوم اهداف تان را به سمت کائنات می فرستند تا هر چه سریع تر بتوانند متجلی شوند.

موقع تنظیم نیت، موضوع مهمی که باید به یاد داشته باشید این است که آنها به ایجاد لحظه حال کمک می کنند. بدون درنظر گرفتن اینکه آیا تاکنون به هدف تان رسیده اید یا خیر، شما را همسو با دلیل اینکه می خواهید به این اهداف برسید، قرار می دهد. کمک می کنند تا با ایجاد انگیزه برای رسیدن به چیزی (نسبت به آینده) در زندگی روزانه خود ارزش خلق کنید. موفقیت شما فقط در این است که هر روز یک کاری که از هدف تان حمایت می کند را انجام دهید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

کلاستر اپیدوت

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

2 نظر در “هنر تنظیم اهدف و نیت ها با کریستال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک × = 4

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه