خواص سنگ اپیدوت

اپیدوت؛ کریستال اعتماد

کریستال اپیدوت، به شما کمک می کند تا به هر گونه درد و ناراحتی در فضای قلب تان اعتراف کنید، آن را درمان کرده و از آن عبور کنید. فرقی نمی کند که خیانت دیده اید، زخم خورده اید، یا قلب تان شکسته، به دنبال انرژی آرام و راحت اپیدوت بروید تا دست تان را بگیرد و شما را برای درمان پیش ببرد.

وقتی کار با این کریستال را شروع کردید می توانید لایه های قبلی را پوست بکنید و محافظ تان را زمین بگذارید. با باز کردن قلب تان و آسیب پذیرشدن، می توانید یکبار دیگر عشق و اعتماد را پیدا کنید.

 

خواص سنگ اپیدوت

معرفی اپیدوت

اگر موردخیانت واقع شدید، برای تان سخت است که بتوانید راجع به احساسات تان صحبت کنید، حتی با خانواده یا نزدیک ترین دوست تان! شاید احساس شرمندگی یا خجالت می کنید از اینکه به خودتان اجازه دادید گمراه شوید. چنین موقعی بهترین زمان برای استفاده از اپیدوت است.

با آن حرف بزنید. حرف زدن راجع به زخم تان با کریستال، به شما کمک می کند تا احساسات مسموم را پخش کنید. اپیدوت به شما کمک می کند تا با اعتراف به این درد، تجربه دردناک را پشت سر بگذارید. مثل اسفنج عمل می کند و خشم، رنج، ناامیدی و پریشانی را جذب می کند و بخاطرتان می آورد که دیگر به خیانت هایی که تاکنون دیده اید هیچ توجه نکنید. حالا وقت آن رسیده که به جلو نگاه کنید.

 

اپیدوت بجای اینکه موانع محافظتی را اطراف قلب تان بگذارد، شما را تشویق می کند تا خودتان را به سمت عشق و ارتباط با دیگران هدایت کنید. کار کردن با اپیدوت به شما توانایی می دهد تا با سر بالا گرفته با خیانت روبرو شوید و بدین ترتیب آن نمی تواند بر شما غلبه کند. شما را به جایی می برد تا دیوارهای اطراف قلب تان را تخریب کنید و اعتماد را از نو بسازید.

مشاهده محصولات اپیدوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


چهار × = 20

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top