وبلاگ

همه چیزهایی که برای شروع سیر شفابخشی سنگ، نیاز دارید

شفابخشی سنگ ها

سیر شفابخشی سنگ

 

محبوبیت انرژی شفابخشی سنگ ها روز به روز در حال گسترش است. افراد بیش تری به سراغ ما می آیند و می خواهند که سیر شفابخشی سنگ را شروع کنند. با اینکه بخاطر آغاز این مسیر هیجان انگیز سرشار از ذوق و اشتیاق هستند ولی از بابت اینکه صدها سنگ  وجود دارد و نمی دانند دقیقاً کدامیک از آنها نیاز اصلی شان است، آشفته اند.

سنگ ها قطعه های کوچکی (و گاهی بزرگ) از زمین هستند. هزاران سال از تاریخ زمین را در خود نهفته دارند. حتی بخاطر همه اطلاعاتی که در آنها نهفته، برخی آنها را حافظِ خرد یا سنگ مردم می نامند.

چیزی در این سنگ های زیبا هست که از همان ایام قدیم افراد را جذب می کند تا به نحوی با انرژی آن سر و کار داشته باشند. با اینکار، مستقیماً از خودِ زمین، راهنمایی هایی را در زندگی های شان بدست می آورند و این همان چیزی ست که امروزه عاشقان سنگ های سنگ و جویندگان راه معنویت به دنبالش هستند.

شفابخشی سنگ

شفابخشی سنگ

حالا دیگر سنگی برای آنهایی که با خرد باستان ارتباط داشتند، باقی نمانده است. بخاطر انرژی شفابخشی که دارند همگی در محصولات زیبایی، استودیوهای یوگا، دکوراسیون منازل و جواهرات زیبا عجین شده و به نمایش گذاشته می شوند. از حکیم و شفادهندگان گرفته تا کسی که حتی یک بار هم در زندگی مدیتیشن انجام نداده، هر روز که می گذرد به سنگ ها علاقه مندتر می شوند.

برخی افراد شاید فکر کنند که شفابخشی سنگ ها غیرعادی است یا اینکه جادو هستند. ولی واقعیت این است که سنگ های شفابخش فقط ابزارهایی هستند که برای شفا و تبدیل انرژی مان استفاده می کنیم. آنها جادو نیستند یا در حد تخیلی شگفت انگیز نیستند.

این سنگ ها اثرات عمیق شفابخشی دارند و قادرند جنبه های تاریکی از شما را به سطح برسانند تا شما آن را شفا داده و متحول کنید. پس قبل از اینکه تصمیم بگیرید که سنگ ها راهی برای شفای ذهن و جسم هستند یا خیر، گشاده باشید و یک فرصت امتحان به آنها بدهید.

اگر دوست دارید کمی انرژی مثبت و معنوی را به زندگی تان دعوت کنید توصیه می کنیم که اول این راهنمای اولیه را مطالعه کنید:

 

مرحله 1: ارتباط خود را با یک سنگ پیدا کنید

شفابخشی سنگ ها

شفابخشی سنگ ها

شاید وقتی چشم تان به سنگی بیفتد و حس تان بگوید خودشه، شاید هم خیلی زمان زیادی طول بکشد تا به سمت سنگی جذب شوید. حتی اگر دو سنگ از نظر رنگ، اندازه و شکل شبیه هم باشند، بدین معنی نیست که تأثیر انرژیکی شان بر رو شما مثل هم باشد.

دقیقاً مثل آدم ها، سنگ ها هم منحصربفردند و داستان متفاوتی برای گفتن دارند. مثلاً سلنیت، شفافیت ذهنی برای تان به ارمغان آورده و انرژی منفی را از جسم تان پاک می کند.

در حالیکه سیترین برای متجلی کردن اهداف تان عالی عمل می کند. هر یک از سنگ ها نماد ارتعاشی مختص خودش را دارد پس زمان خوبی صرف کنید و قبل از تصمیم گیری، انواع مختلف سنگ ها را ببینید.

ما در ماناجم، همیشه به مشتریان مان می گوییم که اول به رنگ، شکل و اندازه سنگ ها دقت کنند تا اینکه به خواص شفابخشی آنها بیندیشند. بسیاری مواقع، سنگ هایی که آنها از نظر بصری جذبش می شوند در واقع، همان انرژی موردنیازشان را حمل می کند.

مرحله 2: انرژی سنگ را پاکسازی کرده و شارژ مجدد کنید

وقتی سنگ تان را انتخاب کردید، مهم است که آن را پاکسازی کنید تا همه انرژی هایی که دست های مختلف قبل از شما لمسش کرده اند از بین برود. من خودم دوست دارم سنگ جدید را در زیر آب شفاف بگیرم و بعد برای چند ساعت زیر نور خورشید یا ماه قرار دهم.

بعد هم ترجیح می دهم مریم گلی یا بوته کندر را بسوزانم تا کریستال در معرض دود مقدس قرار گیرد. در آخر برای اینکه هر گونه انرژی راکد و گیر افتاده در کریستال از بین برود آن را در اتاقی قرار می دهم که موسیقی با ارتعاش بالا در حال پخش باشد. از نظر من این چهار مرحله ی آب، انرژی خورشید یا ماه، دود مقدس و موسیقی می تواند کریستال ها را در سطح بالایی پاکسازی کند.

مرحله 3: هدف تان را با انرژی شفابخشی سنگ تنظیم کنید

این مرحله که باید هدف تان را با انرژی سنگ همسو کنید، خیلی شادی بخش است. قدرت این آئین ساده درون خود شماست، نه درون سنگ! خیلی مهم است که سنگ را در دستان خود بگیرید یا اگر اندازه بزرگی دارد آن را لمس کنید.

به آرامی بنشینید و نفس بکشید. با نفس تان، زمینی که روی آن پا می گذارید و سنگی که لمس می کنید، ارتباط بگیرید. برای برخی افراد، این زمانی برای عبادت است. برخی دیگر هم به منظور پاکسازی ذهن و صرفاً حضور داشتن (بودن)، انجام می دهند. چیزی را که می خواهید در زندگی تان متجلی شود ابراز کنید. می توانید این را بی صدا به خودتان بگویید ولی ما تأثیر بیان کردن با صدای بلند را دیدیم و می دانیم که انرژی قدرتمندتری دارد.

شفابخشی سنگ

شفابخشی سنگ

انرژی سنگ های زمین ابزاری ست که کمک می کند بیش تر متمرکز و متعادل شویم. وقتی از این ارتعاش بهره مند شوید، اتفاقات جادویی شروع به رخ دادن می کنند.

مرحله 4: هر روز با انرژی شفابخشی سنگ ارتباط بگیرید

از سنگ ها به روش های زیادی می توانید استفاده کنید. اجازه دهید نیروی درونی تان به شما بگوید که بهترین سنگ برای شما کدام است. می توانید موقع انجام مدیتیشن، آنها را در دستان خود نگه دارید. یا شب ها قبل از خواب، در زیر بالش تان بگذارید. می توانید هر یک از سنگ ها را روی یکی از چاکراهای تان قرار دهید تا آنها را به تعادل برساند. این لیست، بی پایان است می توانید خلاقیت خود را هم به اینها اضافه کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 2 = شش

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

ارسال رایگان!!! برای سفارش بالای 600 تومان

خانه
فروشگاه