وبلاگ

چرا ما به کریستال های شکسته، معیوب و خرد شده علاقه داریم؟

قدرت کربیستال های خام

مدت زیادی است که ازسنگ ها یا کریستال های شکسته یا آنهایی که به نحوی عیب داشتند استفاده نکردم. ولی اخیراً، دیدگاهم نسبت به سنگ های معیوب و شکسته تغییر کرده است. متوجه شدم علت اینکه من قبلاً از این معیوب ها استفاده نمی کردم بخاطر انعکاس چیزی بوده که درون خودم وجود داشته است- یعنی نیاز به اینکه سنگ بی نقص باشد تا چیزی را شروع کنم. پس از درک این موضوع، توانستم پتانسیل شفای حقیقی را در این سنگ های به ظاهر معیوب پیدا کنم.

سنگ های شکسته از طریق عیب و نقص شان، نقص های زندگی و این حقیقت را که هیچ چیز هیچ وقت کامل نیست، به یادمان می آورند. این سنگ ها به ما می آموزند که بپذیریم، در آغوش بگیریم و عیب و نقص های مان را جشن بگیریم و با آنها کار کنیم، بجای اینکه بر علیه شان اقدام کنیم. انجام این کار، ایجاد تغییر مثبت درون خود ما و دنیای اطراف مان را آسان تر می کند.

کریستال های خام پیکاک و تورمالین سیاه

کریستال های خام پیکاک و تورمالین سیاه

سالهاست که در ماناجم تمام تلاش مان را بکار می بندیم تا همه نواقص را برطرف کرده و محصولی با کیفیت با زیباترین سنگ ها را به مشتری های مان عرضه بداریم. ولی حالا که قدرت واقعیِ نقص ها و کامل نبودن را فهمیدیم سنگ های شکاف خورده و نقص دار که در طول سال ها جمع آوری کردیم را با شما به اشتراک می گذاریم. انرژی، زیبایی و حکمت زیادی دارند که باید با جهان سهیم شد.

کریستال های خام کلسیت

کریستال های خام و شکسته کلسیت

این سنگ ها شاید صدمه دیده باشند، ولی رنگ های منحصربفرد و دیگر خصوصیات برجسته و انرژی آنها همچنان قدرتمند است و می خواهد که از هدف شما پشتیبانی کند.

خوشه کریستال آمیتست

خوشه کریستال آمیتست


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

منشور کوارتز صورتی

هرم و منشور


خوشه آمیتست

راف و خوشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 6 = پانزده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه