وبلاگ

خواص سنگ آونتورین

سنگ آونتورین سبز؛ آشکارسازی رویاها

اگر اهل ریسک و شرطبندی هستید، این سنگ را همیشه کنارتان داشته باشید. این سنگ، به “سنگ قماربازارن ” معروف است. آونتورین سبز برای همه ی آدم ها مفید است. گاهی اوقات شرط بندی مثل یک بازی نیست، بیشتر مثلِ یک انتخابِ سخت بین دو گزینه است و شما نمی دانید کدام گزینه را انتخاب کنید. در رابطه با چاکرای قلب، آونتورین به روح تان اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود که با ترس کم تر، از منطقه راحتی تان خارج شوید

خرید گردنبند آونتورین سبز

برای خرید گردنبند آونتورین سبز روی عکس کلیک کنید

چرا به سنگ آونتورین سبز نیاز دارید؟

اگر معمولاً فکر می کنید که کل دنیا علیه شما عمل می کند و خیلی بدشانس هستید، حالا وقتش رسیده که شانس تان را با سنگ آونتورین سبز در اختیار بگیرید. از مصاحبه های شغلی گرفته تا امور مالی و دوست یابی، هر وقت که خیلی به آن نیاز داشتید، سنگ آونتورین خوش شانسی های کل دنیا را برای شما می آورد.

معرفی خصوصیات شفابخش سنگ آونتورین سبز

سنگ آونتورین سبز در بین سنگ های نیمه قیمتی، به یکی از بهترین سنگ های خوش شانسی مشهور است و از سنگ های مهمی است که حضورش برای دعوت خوش شانسی و موفقیت اجباری ست. علاوه براینکه شانس شما را در اتفاقات روزانه افزایش می دهد، خواص شفابخشی سنگ آونتورین مخصوصاً برای مواقعی که ریسک بالاست هم مفید است. مثل مصاحبه شغلی، اجراهای عمومی، جلسات مهم و حتی دوست یابی. هر موقعی که به شانس نیاز دارید، آونتورین همان سنگی است که باید به سراغش بروید.

تاریخ و افسانه سنگ آونتورین سبز

ریشه کلمه آونتورین، از کلمه ” Ventura ” در زبان ایتالیایی به معنی ” بر حسب شانس – اتفاقی ” الهام گرفته شده است. در واقع نام آن از ماده معدنی مصنوعی که امروزه به “سنگ دلربا ” شناخته می شود دزدیده شده است. به سنگ دلربا اولین بار آونتورین گفتند چون در قرن هفدهم، وقتی شیشه سازان تکه های مس را به گودال شیشه ای ریختند، بطور تصادفی به وجود آمده بود. چیزی که ما آن را آونتورین می نامیم همان درخشندگی دلربا را دارد.

همین اتفاق شانسی، باعث شده که به آونتورین لقب سنگ قماربازان بدهند. این باور هست که آونتورین خوش شانس ترین سنگ در “بازی شانس” است. به نظر می رسد که این سنگِ 2.5 میلیون ساله مورد استفاده های زیادی قرار گرفته است. در فرهنگ اتیوپی از آونتورین برای ساخت ابزارهای مختلف از جمله تبر استفاده می شده است. تبتی های باستانی هم معمولاً چشم های مجسمه های شان را با آونتورین می آراستند چون معتقد بودند که قدرت شان را افزایش می دهد.

منشأ و منطقه سنگ آونتورین سبز

آونتورین سبز در برزیل، هند، روسیه، تانزانیا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم سنگ آونتورین سبز

مفهوم سنگ آونتورین سبز با چاکرای قلب ارتباط دارد که باعث شده برای آرام کردن احساسات منفی (که معمولا در مرکز قلب گیر می افتند) سنگ قدرتمندی باشد. کار با این سنگ به خصوصیات شفابخشی آرام و پشتیبانِ سنگ آونتورین اجازه می دهد که بین چاکراهای شما جاری شود و در حین اینکه احساسات سمی را از بین می برد، هارمونی و تعادل ایجاد کند. انرژی مثبت قدرتمند این سنگ اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و فضای انرژی تان را باز می کند تا احتمالات و فرصت های جدیدی را جذب کنید و این همان چیزی ست که قابلیتِ خوش شانسی را به آونتورین می دهد.

مفهوم سنگ آونتورین برای اهدافی که با موفقیت و ثروت ارتباط دارند هم خیلی مناسب است. با افزایش احساس خوش بینی و قدرت آشکارسازی (مخصوصاً در موضوعات مربوط به امور مالی و ثروت) کارش را انجام می دهد. شما را راهنمایی می کند تا ذهن و قلب تان را به سمت تمام فرصت هایی که خودشان را به شما نشان می دهند، باز کنید.

افزایش شانس با آونتورین سبز

این تصور غلط است که شانس خارج از کنترل ماست. وقتی با آونتورین سبز کار کنید می توانید مسائل مختلف را در مشت خودتان بگیرید و شانس خودتان را خلق کنید. کار با این سنگ ، به شما یاد می دهد که در هر وضعیت فرصت را پیدا کنید و با این کار کمک می کند تا یکی از آن “آدم های خوش شانس” باشید.

شانس یک ذهنیت است. مهارتی ست که باید تمرین کنید و در سراسر زندگی تان آن را توسعه دهید. مفهوم سنگ آونتورین همه تردیدها و منفی ها را از سیستم شما از بین می برد برای همین شما نسبت به همه احتمالات گشاده می شوید.

بعلاوه، شهامت و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد تا در هر شرایطی، نهایت استفاده را ببرید. با تغییر دیدگاه و عمل شما، می توانید در تمام جوانب زندگی خوش شانس تر شوید و سنگ آونتورین هم شانس شما را بیش تر از قبل بزرگنمایی می کند.

وقتی با این سنگ کار می کنید، مهم است از خودتان بپرسید که کدام جنبه از زندگی تان، می تواند از انرژی شانس استفاده کند، بعد به جواب همین سوال تمرکز کنید. می خواهید در عشق خوش شانس تر شوید؟ در مصاحبه شغلی به شانس بیش تر نیاز دارید؟ وظیفه شماست که به سنگ تان شغل دهید. ولی هر تصمیمی که گرفتید، سنگ آونتورین آماده است تا به شما خدمت کند.

تجلی ثروت با آونتورین سبز

به عنوان یکی از برترین سنگ ها برای ثروت، مفهوم شنگ آونتورین در تمام جوانب زندگی بخصوص در موضوعات ثروت، امور مالی و اهداف شغلی مفید است. به همان روش که خصوصیات شفابخش سنگ آونتورین برای حذف انرژی منفی و موانع از قلب شما تلاش می کند تا شانس و اعتماد به نفس را ارتقا دهد، خواص پاکسازی آن هم با حذف تردیدها و محدودیت ها از ذهن، از آرزوهای مالی شما حمایت می کند.

وقتی شما واقعاً باور داشته باشید که قابلیت دستیابی به هر چیزی را دارید می توانید آرزوهای تان را سریع تر و قدرتمندتر از قبل، ابراز کنید- و این همان جایی است که مفهوم سنگ آونتورین وارد ماجرا می شود.

آونتورین کاری می کند که شما محدودیت های خودخواسته تان را رها کنید و بر هر مانع انرژی زا غلبه کنید. فرقی نمی کند که شغل تان را تغییر می دهید، یا به دنبال اهداف مالی جدیدی هستید، خانه جدیدی می خرید یا … آونتورین سنگ ایده آلی است که شما را حمایت می کند.

گوی اونتورین سبز

برای خرید گوی اونتورین سبز روی عکس کلیک کنید

نحوه استفاده از سنگ آونتورین سبز برای جذب خوش شانسی

قدرتمندترین راه برای استفاده از خواص سنگ آونتورین سبز برای افزاش شانس، این است که برای خودتان برنامه ایجاد کنید. با به تن کردن جواهرات آونتورین، حمل کردن آن و آوردن در محیطی که هستید، می توانید هر موقع و هر جا شانس را با خودتان داشته باشید.

پوشیدن سنگ آنتورین سبز

پوشیدن جواهرات آونتورین یک راه قدرتمند برای تماس با مفهوم سنگ آونتورین در طول روز است. دستبند، گردنبند یا گوشواره می تواند به شما یادآور شود که پذیرنده باشید و نسبت به همه فرصت ها گشاده شوید.

حمل کردن سنگ آنتورین سبز

علاوه بر پوشیدن سنگ، حمل کردن سنگ آونتورین در کیف پول، جیب یا کیف تان باعث می شود که شانس را به هرجایی که می روید، ببرید. هرجا که احساس کردید بدشانس هستید سنگ را در دست تان بگیرید و اجازه دهید که همه انرژی منفی ها را از ذهن، جسم و روح تان پاک کند.

قرار دادن آنتورین سبز

آخرین مرحله در برنامه سنگ برای خوش شانسی این است که سنگ را به فضای تان بیاورید. آن را جایی قرار دهید که هر روز بتوانید ببینید تا یادتان بیندازد که شما خوش شانس هستید و این قابلیت را دارید که شانس را برای خودتان خلق کنید.

 

خرید گردنبند آونتورین سبز

برای خرید گردنبند آونتورین سبز روی عکس کلیک کنید

نحوه ی استفاده از سنگ آونتورین برای تجلی ثروت

برای تجلی ثروت و موفقیت، برنامه سنگ آونتورین سبز برای خودتان تدارک ببینید که شامل پوشیدن، حمل کردن و قرار دادن آن سنگ است.

پوشیدن

برای دسترسی مداوم به انرژی سنگ ، پوشیدن جواهرات یکی از موثرترین راه های ارتباط با سنگ است. فرقی نمی کند که دستبند آونتورین سبز به دست می کنید یا گردنبند آن را می پوشید، نگه داشتن آونتورین نزدیک بدن تان باعث می شود افسار قدرت این سنگ را در اختیار بگیرید.

خرید گردنبند آونتورین سبز طرح ماه

برای خرید گردنبند آونتورین سبز طرح ماه روی عکس کلیک کنید

حمل کردن

برای اینکه ثروت خود را با سنگ آونتورین سبز افزایش دهید، تکه ای از آن را در کیف، جیب یا کیف پول تان قرار دهید تا انرژی جذب پول را به شما القا کند.

قرار دادن

برای تکمیل این برنامه، سنگ آونتورین را در محیط خود قرار دهید. می توانید آن را روی میز، در اتاق کار، روی کمد یا نزدیک محل کارتان قرار دهید چون این محل یکی از قدرتمندترین موقعیت هاست. می توانید آن را روی کارت ویزیت یا اسناد مالی تان که ثروت و شانس جذب می کنند هم قرار دهید.
عبارت تأکیدی سنگ آونتورین برای جذب ثروت: من آهنربای ثروت هستم.

خریدگردنبد منشور آونتورین سبز

برای خریدگردنبد منشور آونتورین سبز روی عکس کلیک کنید

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

2 نظر در “خواص سنگ آونتورین سبز | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × = 12

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه