خواص سنگ کوارتز هماتوئیدی

کوارتز هماتوئیدی؛ قدرت

کوارتز هماتوئیدی یادتان می اندازد که بهترین شفادهنده شما، خودتان هستید. این سنگ در فرآیند شفابخشی، تشویق تان می کند تا دریچه را باز کنید و بخش هایی از خودتان را که به شفا نیاز دارند، آشکار سازید. شما را سرشار از انرژی های آرام کرده و انرژی های سمی را از شما دور می کند. الگوهای منفی را تغییر می دهد تا به نسخه والاتری از خودتان آشنا شوید.

معرفی کوارتز هماتوئیدی

وقتی با چالش های خانوادگی روبرو می شوید، کوارتز هماتوئیدی به شما کمک می کند تا تحت کنترل باقی بمانید. انرژی این کریستال  قصد ندارد که رابطه شما را با خانواده تان درست کند، بلکه می خواهد با آن سازش کنید. چشم انداز و فاصله عاطفی موردنیازتان را فراهم می کند تا به دام درام های خانوادگی گیر نیفتید.

این کریستال از شما می خواهد همان شخصی باشید که خونسردتر است و ذهن بازتری دارد. اینگونه می توانید شفادهنده باشید. با وضعیت ذهنی شفافی که این کریستال مهیا می کند قادر هستید در ایجاد ارتباط باز سهیم باشید و تصمیمات منطقی تر اتخاذ کنید.

کوارتز هماتوئیدی

کریستال کوارتز هماتوئیدی باعث می شود که همه چیز را به خودتان نگیرید. هر وقت چیزی گفته یا کاری انجام می شود که بحث یا واکنش منفی را تحریک می کند، چند قدم به عقب برگردید و با انرژی این سنگ ارتباط بگیرید.

بجای اینکه چیزی بگویید که بعداً پشیمان شوید بهتر است خودتان را از آن وضعیت دور کنید و از کریستال تان استفاده کنید تا شما را آرام کرده و از تنش خودداری نماید. این نوع از کوارتز به شما کمک می کند ارتعاشات را به وضعیت بالاتر برسانید تا کنترل بهتری بر اعمال تان داشته باشید.

خواص کوارتز هماتوئیدی

 

مشاهده محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


یک + 5 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top