وبلاگ

خواص سنگ کوارتز هماتوئیدی

کوارتز هماتوئیدی؛ قدرت

کریستال کوارتز هماتوئیدی یادتان می اندازد که بهترین شفادهنده شما، خودتان هستید. این سنگ در فرآیند شفابخشی، تشویق تان می کند تا دریچه را باز کنید و بخش هایی از خودتان را که به شفا نیاز دارند، آشکار سازید. شما را سرشار از انرژی های آرام کرده و انرژی های سمی را از شما دور می کند. الگوهای منفی را تغییر می دهد تا به نسخه والاتری از خودتان آشنا شوید.

معرفی کوارتز هماتوئیدی

وقتی با چالش های خانوادگی روبرو می شوید، کوارتز هماتوئیدی به شما کمک می کند تا تحت کنترل باقی بمانید. انرژی این کریستال  قصد ندارد که رابطه شما را با خانواده تان درست کند، بلکه می خواهد با آن سازش کنید. چشم انداز و فاصله عاطفی موردنیازتان را فراهم می کند تا به دام درام های خانوادگی گیر نیفتید.

این کریستال از شما می خواهد همان شخصی باشید که خونسردتر است و ذهن بازتری دارد. اینگونه می توانید شفادهنده باشید. با وضعیت ذهنی شفافی که این کریستال مهیا می کند قادر هستید در ایجاد ارتباط باز سهیم باشید و تصمیمات منطقی تر اتخاذ کنید.

کوارتز هماتوئیدی

کریستال کوارتز هماتوئیدی باعث می شود که همه چیز را به خودتان نگیرید. هر وقت چیزی گفته یا کاری انجام می شود که بحث یا واکنش منفی را تحریک می کند، چند قدم به عقب برگردید و با انرژی این سنگ ارتباط بگیرید.

بجای اینکه چیزی بگویید که بعداً پشیمان شوید بهتر است خودتان را از آن وضعیت دور کنید و از کریستال تان استفاده کنید تا شما را آرام کرده و از تنش خودداری نماید. این نوع از کوارتز به شما کمک می کند ارتعاشات را به وضعیت بالاتر برسانید تا کنترل بهتری بر اعمال تان داشته باشید.

خواص کوارتز هماتوئیدی

 

 

 

 

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

کیت کریستال های محافظ ماشین

کیت کریستال های محافظ و پاکسازی کننده ماشین

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 6 = ده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه