خواص سنگ هماتیت

هماتیت؛ کریستال محافظ

اگر احساس می کنید از کنترل خارج شده اید و مدام در ذهن تان همه چیز را مرور می کنید، هماتیت می تواند شما را از ذهن تان خارج کند و به واقعیت برگرداند. انرژی هماتیت روی جسم شما تمرکز می کند و به ما یاد می دهد تا ما هم همان کار را انجام دهیم. بجای اینکه از روی استرس و اضطرابِ بیش از حد، همه چیز را آنالیز کنید از هماتیت استفاده کنید تا با چاکرای ریشه ارتباط بگیرید و به تعادل و تمرکز برسید.

چرا به هماتیت نیاز دارید؟

احساس می کنید همه بطور ناگهانی پشت تان را خالی می کنند؟ از حمایت شما دست برمی دارند؟ حس می کنید زندگی تان آشفته و بی قرار است و احساس گیج بودن می کنید؟ همه اینها نشانه ی این است که شما به انرژی متعادل کننده و تمرکز نیاز دارید. هماتیت دقیقاً همان سنگی است که این انرژی را به شما می دهد.

معرفی خصوصیات شفابخشی کریستال هماتیت 

اگر به سمت کریستال هماتیت جذب شده اید، می تواند به این معنی باشد که به احساس تعادل و متمرکز شدن در زندگی تان نیاز دارید. همینکه سنگ هماتیت با پوست شما ارتباط بگیرد از طریق ارتعاشات ظریف آن به احساس متمرکز بودن و آرامش دست پیدا می کنید. با اینکه همه کریستال ها اثرات متعادل سازی دارند ولی کریستال هماتیت گوهری است که با پاکسازی و فعالسازی چاکرای ریشه، ما را متعادل کرده و احساس پایداری ایجاد می کند.
خواص شفابخشی کریستال هماتیت به سادگی شما را به روی زمین برمی گرداند تا ذهن درگیرتان آرام شود و روح تان را به وضعیتی می رساند که بتوانید استرس، اضطراب و نگرانی را رها کنید.

مدیتیشن با هماتیت

هماتیت

تاریخ و افسانه

اسم هماتیت از کلمه یونانی Haima به معنی خون گرفته شده است. این سنگ بخاطر ارتباط دادن جسم با زمین شهرت دارد. یونیان باستان هماتیت را با مارس (خدای جنگ) ارتباط می داده اند. بسیاری از جنگنده های یونان باستان، رومی ها و بومی های امریکا از هماتیت در لباس های شان استفاده می کردند تا از آنها در جنگ محافظت کند. این باور وجود داشته که هماتیت باعث می شده جنگنده آسیب ناپذیر نشود و شهامت و شجاعت کسب کند. در دوران پارینه سنگی انسان های اولیه در غارها با استفاده از رنگدانه قرمز هماتیت نقاشی هایی را خلق کرده اند.

در دوران باستان از هماتیت برای اهداف پزشکی نیز استفاده شده است. در بین النهرین از هماتیت برای خنک کردن خون استفاده می شده است. در مصر باستان از هماتیت بخاطر خواص اکسیدآهن که دارد، برای درمان التهاب استفاده می شده است.

مبدأ و منطقه

هماتیت در ایران، برزیل، کانادا، انگلستان، امریکا، ونزوئلا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم کریستال هماتیت

مفهوم کریستال هماتیت، به ارتباطش با چاکرای ریشه، مرکز امنیت و بقا، مربوط است. این کریستال برای پاکسازی و متعادل کردن چاکرای ریشه شما کار می کند تا احساس امنیت کنید.

یکی از قدرتمندترین روش ها برای ارتباط با هماتیت و دسترسی به مفهوم کریستال، انجام مدیتیشن با آن است. برای اینکه اثر انرژی آن بیش تر شود، در هر یک از دستان تان هماتیت را نگه دارید تا در هر دو طرف بدن بالانس را حس کنید. انجام مدیتیشن با این سنگ به شما کمک می کند تا با قدرت درونی خود ارتباط بگیرید و به سطح بالاتری از بودن دست یابید.

تعادل داشتن

اگر اخیراً تغییرات بزرگی را در زندگی تان تجربه کرده اید -مثلاً به خانه یا شهر دیگری اسباب کشی کردید یا شغل تان را عوض کردید- شاید احساس بی قراری کنید. نیروی تعادل کریستال هماتیت به شما کمک می کند تا یک مبنای قدرتمند بسازید تا به راحتی بتوانید از شرایط سخت عبور کنید.
حتی اگر در این مقطع از زندگی تان، تغییرات قابل توجهی هم رخ نداده باشد باز هم کمی انرژی تعادل بیش تر هماتیت می تواند مفید باشد.

مراقبت

کریستال هماتیت توانایی جذب احساسات منفی را دارد. با استفاده از هماتیت که در بین کمک های اولیه کریستال های تان نگه می دارید، می توانید تمام احساسات منفی استرس، اضطراب و نگرانی را از بین ببرید.

مدیتیشن با هماتیت

هماتیت

نحوه استفاده از کریستال هماتیت

چطور از کریستال هماتیت برای متعادل شدن استفاده کنیم؟

قدرتمندترین راه برای استفاده از خواص کریستال هماتیت این است که برای خودتان برنامه کریستالی درست کنید. با پوشیدن جواهرات هماتیت، حمل کردن سنگ و آوردن آن به محیطی که حضور دارید می توانید در همه جا و در هر زمان از انرژی آن استفاده کنید.
وقتی برای متعادل شدن از هماتیت استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من متعادل هستم.

چطور از کریستال هماتیت برای مراقبت استفاده کنیم؟

برای اینکه خواب بهتری داشته باشید برنامه کریستال هماتیت برای خودتان تهیه کنید که شامل پوشیدن جواهرات هماتیت، حمل کردن آن و قرار دادن آن در محل باشد.
وقتی از هماتیت برای مراقبت استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من محافظت شده هستم.

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

0 فکر در مورد “ خواص سنگ هماتیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


7 + نُه =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top