وبلاگ

خواص سنگ ابسیدین رنگین کمانی

ابسیدین رنگین کمانی؛ شفادهنده

اگر به هر طریقی از دست دادن عزیز یا غم و اندوهی را تجربه می کنید، بهتر است به سراغ سنگ ابسیدین رنگین کمانی بروید، چون به شما تسکین خاطر و آرامش می دهد تا هر چه زودتر شفا یابید. به شما کمک می کند تا احساسات تان را  ابراز کنید و از دست شان رها شوید. بعد از آن فضاها را با عشق و روشنایی پر کنید. ترکیب تیرگی و رنگین کمانی این سنگ، یادتان می آورد که همیشه در انتهای تونل به روشنی می رسید و در تمام مراحل مختلف زندگی که سپری می کنید، همراه شماست.

خواص سنگ ابسیدین رنگین کمانی

برای خرید سنگ ابسیدین روی عکس کلیک کنید

 

 

معرفی ابسیدین رنگین کمانی

سنگ لغزنده ی ابسیدین رنگین کمانی یادآور می شود که، همین که از تاریکی حرکت کنید، رنگین کمان به انتظار شما نشسته است. کل انرژی این سنگ رنگین کمانی، در این باره است که گذشته را پشت سر بگذارید و به جلو نگاه کنید. خواه قلب تان شکسته باشد یا عزیزی را از دست داده باشید، این سنگ به شما کمک می کند تا تأمل کنید، یاد بگیرید و روی احساسات تان کار کنید.

قلب ابسیدین

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + 9 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه