وبلاگ

خواص سنگ پیریت

پیریت؛ آهنربای پول

پیریت یا پایریت که معمولاً بخاطر شباهتش به طلا به آن “طلای ابلهان” گفته می‌شود، یک گنجینه متافیزیکی است. علاوه بر جذب ثروت و فراوانی، انرژی محافظت کننده بسیار قدرتمندی دارد. سنگ پیریت ماهیتش چیزی بیش از حالت براق و صیقلی آن است. در واقع پیریت این توانایی را به شما می ‌دهد که بدانید کدام رفتارهای تان باعث عدم موفقیت شما شده اند. بدین ترتیب بهتر تشخیص می دهید که چه تغییری باید اعمال شود تا فرکانس شما با فرکانس ثروت آور پیریت هماهنگ باشد.

چرا به سنگ پیریت نیاز دارید؟

برای موضوعات مالی اضطراب دارید؟ برای اهداف کاری و پروژه های خلاقانه تمرکز کافی یا انگیزه لازم را ندارید؟ اگر در همه فعالیت ها و تلاش های تان به تعهد و انسجام بیش تر نیاز دارید، سنگ پیریت، سنگ موردنیاز شماست. وقتی خصوصیات مفهوم سنگ پیریت را در زندگی واقعی بکار می بندید فرکانس های آن به شما انرژی و انگیزه زیادی می دهد تا به چالش های تان غلبه کنید و به سمت اهداف تان قدم بردارید.

معرفی سنگ پیریت

هر چیزی که بدرخشد طلا نیست اما این سنگ زیبا دست کمی از طلا ندارد. سنگ پیریت برای محیط کار شما بهترین سنگ به حساب می آید چون نماد مطلق ثروت و شانس است. بعلاوه، این سنگ بخاطر رنگ طلایی فریبنده‌ای که دارد به “طلای ابلهان” معروف است. اگر انگیزه ندارید یا احساس ضعف می‌کنید از پیریت کمک بگیرید و با این سنگ که از عنصر زمین بهره می‌ برد دوباره با طبیعت متصل شوید.

این سنگ شما را به زمین متصل کرده و انرژی قدرتمندش روح شما را به دانش و معرفت بیش تر هدایت می‌کند. اگر می‌خواهید در جهت رسیدن به اهداف و آرزوهای تان قدم بردارید، اول از همه با کمک انرژی فوق‌العاده سنگ پیریت یک مدیتیشن عالی انجام دهید.

 

خرید پیریت تامبل شده

برای خرید پیریت تامبل شده روی عکس کلیک کنید

تاریخ و افسانه سنگ پیریت

سنگ پیریت که در دوران باستان بسیار پرطرفدار بوده از ریشه پیر (pyr) که در زبان یونانی به معنی آتش است مشتق شده است. این سنگ آتشین، نماد انرژی مردانه و حرارت سوزان جنسی ای است که در عمق چاکرا چشم سوم قرار دارد. پایریت با داشتن این انرژی مردانه نماد موفقیت و فراوانی نیز هست که باعث می شود بهترین گزینه برای محیط کار به حساب بیاید.

کافی است روی آن تمرکز کنید و اهداف تان و قدرت فوق ‌العاده این سنگ را به یاد بیاورید؛ خواه هدف شما افزایش تمرکز باشد یا صرفاً افزایش انرژی، در هر حال سنگ پایریت عزم و اراده ای که برای چالش ها نیاز دارید را به شما می‌دهد. سنگ پیریت مانند پدری که همیشه مراقب فرزندش است از شما محافظت کرده و شما را در تصمیم‌ های تجاری و کاری راهنمایی می‌کند.

پایریت را مانند مشاور مالی یا مربی‌ای تصور کنید که به شما کمک می‌کند که فقط به آرزو بسنده نکرده و آنها را عملی کنید. از شما می خواهد که بجای تماشای موفقیت دیگران، حرکت کنید و پیام های آن را (که قدرت پشتکار و‌ تعهد است) جامعه عمل بپوشانید.

منشأ و منطقه سنگ پیریت

سنگ  پیریت را به راحتی می توان از منابع جغرافیایی مختلف زیادی تهیه کرد از جمله ایران، آلمان، پرو، ایتالیا، روسیه، امریکای جنوبی، اسپانیا و ایالات متحده امریکا. بزرگ ترین تولیدکنندگان پایریت ایتالیا، چین و اسپانیا هستند. سنگ پایریت در دخمه های ماقبل تاریخ یافت شده است که از این نظریه که: به عنوان آغازگر آتش استفاده می شده است، را پشتیبانی می کند.

خصوصیات شفابخشی سنگ پیریت

وقتی از انرژی قدرتمند و محافظ سنگ‌ پیریت جنگجو برای رسیدن به رفاه و سعادت استفاده می‌ کنید اعتماد به نفس تان بالا می رود. اگر پایریت را با سنگ های دیگر تلفیق کنید ارتعاشات قوی تری هم بدست می دهد چون با استفاده از اصول هندسه مقدس باستانی انرژی های واحدی را بین سنگ ها ایجاد می کند.

خرید دستبند سنگ پیریت اصل

برای خرید دستبند سنگ پیریت اصل روی عکس کلیک کنید

جذب ثروت با مفهوم سنگ پیریت

قدرت شبکه‌‌ سنگی کمک می‌ کند مغز شما مجدداً راه اندازی شود. افکار قدیمی همان نتایج قدیمی را بدست می دهند پس با ترکیب سنگ های خوش شانسی دیگری مانند سیترین، یشم یا منشور کوارتز شفاف دستیابی به هدف تان را راحت تر کنید. برای آماده سازی فضا برای انجام مدیتیشن الهام بخش سنگ ها را روی پارچه سفیدی قرار دهید بعد شمعی را روشن کرده کنار سنگ ها بگذارید. قبل از شروع فضای اتاق را با دود گیاه مریم گلی پاک سازی کنید. این روشی است که از هزاران سال پیش بومیان امریکا برای پاکسازی و زدودن آلودگی ها استفاده می‌ کردند.

به مدت ۲۰ دقیقه کنار سنگ‌ ها بنشینید و روی اهداف تان تمرکز کنید. برای جذب ثروت به زندگی تان باید آن را از ته دل بخواهید. این پیام را به سنگ برسانید که در آینده می‌ خواهید به چه چیزی برسید.

تصویری که از اهداف تان دارید باید بسیار واقعی و با جزئیات کامل بیان شوند. خواه پول باشد یا یک کیف لوکس و یا قدم زدن روی شن های ساحل یک جزیره زیبا. حالا اجازه دهید با هر بازدم که انجام‌ می ‌دهید، سنگ پیریت انرژی های منفی و محدودیت هایی که در گذشته برای خودتان ایجاد کرده ‌اید را بیرون ببرد.

در حالی که بازدم انجام می‌دهید جملات مثبت را با صدای بلند بگویید؛ کلماتی مثل آرامش و ثروت را تکرار کنید و با تکرار کردن عباراتی که حس خوب به شما می‌دهند هر روز جملات تأکیدی را بیان کنید.

هرچه عمیق تر مدیتیشن انجام دهید خصوصیات شفابخشی پایریت به شما کمک می‌کند که با اعتماد به نفس بیش تری تمرکز کنید. این کار شما را به این باور می رساند که آرزوهای تان به واقعیت تبدیل خواهند شد. بعلاوه پیریت کمک می‌ کند حس رضایت و قدردانی شما بیش تر شود.

خصوصیات سنگ پیریت

خصوصیات مفهوم پایریت، مثل یک محافظ که شما را از خطر های جانی حفظ می‌کند شما را از انرژی های منفی اطراف تان دور نگه‌ می‌ دارد و فرکانس‌های منفی محیط را دفع می‌کند.سنگ پیریت یکی از بهترین سنگ های فنگ شویی برای جذب پول و فراوانی است.

پیریت معمولاً به شکل مکعبی یا خوشه‌ای وجود دارد و علاوه بر اینکه جلوه خاصی به دکوراسیون شما می دهد، انرژی مثبت آزاد می‌ کند و یکی از بهترین دواها برای بی نظمی است. مفهوم پایریت یادآوری می کند که ثروت، چیزی نیست که آن را کسب کنید، بلکه چیزی ست که باید آن را خودتان در زندگی آشکار کنید. فرمول ساده برای موفقیت و خوشبختی، این است که با پایریت ارتباط برقرار کنید.

 

 

گوی پیریت

برای خرید گوی پیریت روی عکس کلیک کنید

روش های پاکسازی انرژی برای افزایش خواص سنگ پیریت

قبل از برنامه ریزی مفهوم سنگ پیریت با هدف تان برای جذب ثروت و فراوانی، مطمئن شوید که پاکسازی شده و فرکانس هایش شارژ شده اند. وقتی از روش های پاکسازی مؤثر استفاده می کنید، خاصیت های آن پذیرنده و باز می شوند تا شما را به هدف های تان برسانند. برخی از این روش های پاکسازی، قرار دادن سنگ در معرض نور خورشید یا ماه کامل حداقل به مدت چهار ساعت است.

اینها عناصر حیات بخش طبیعت هستند که اثر مستقیم ایجاد می کنند. اشعه های نور خورشید همه برنامه ریزی های قدیمی و انرژی های راکد و گیرافتاده را می سوزاند و خصوصیات سنگ پیریت را به سطح روشن تر و فعال تر برمی گرداند. یکی دیگر از ابزار عالی برای پاکسازی سنگ ، صفحه شارژ سلنیت است. سلنیت بالاترین سطح تصفیه کنندگی را داراست و تنها سنگی است که خودش هیچ نیازی به شارژ شدن و پاکسازی ندارد.

 

خرید استیک سلنیت

برای خرید استیک سلنیت روی عکس کلیک کنید

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

9 نظر در “خواص سنگ پیریت | مرجع جهانی

  1. Zahra گفت:

    عالی مطلب جالبی بود👏🏻👏🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 3 = هیچ

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه