خواص سنگ شونگیت

شونگیت؛ هارمونیزه کننده ی میدان الکترومغناطیسی

شونگیت یا شانگیت که به عنوان سنگ معجزه در قرن 21، شهرت یافته چیزی حدود 2 میلیارد سال قدمت دارد ولی تا قبل از سال 1996 که محقق برنده جایزه نوبل فولرن آنتی اکسیدان درون سنگ را کشف کند و مردم از خواص شفابخش این سنگ باخبر شوند، اینطور نبود! حالا سنگی که برای حفاظت از الکترومغناطیس، تصفیه سازی جسم به سراغش می روند همین سنگ است.

چرا به شونگیت نیاز دارید؟

تاکنون احساس خستگی ذهنی و کم انرژی بودن کردید؟ نیاز داشتید که روحیه منفی گرایی تان را دتوکس (سم زدایی) کنید؟ کل روز را با تکنولوژی در ارتباط هستید؟ پس موقع آن رسیده که این سنگ را به کلکسیون سنگ های تان اضافه کنید.

هرم شونگیت

معرفی خصوصیات شفابخش شونگیت

همانطور که شونگیت سنگ معجزه قرن 21 شناخته می شود، برای حفاظت جریان الکترومغناطیسی، تصفیه سازی و سم زدایی جسم و همینطور سلامت احساسی و شفای کلی نیز بسیار مهم است.

خب حالا بدانیم شونگیت واقعا چیست؟ مزایای آن چیست؟ با اینکه کریستال نیست ولی یکی از قدرتمندترین موادمعدنی شفابخش است و برای هر کسی که با این سنگ کار کند، تصفیه سازی تا مراقبت را به همراه می آورد. بعلاوه، محبوب ترین کاربرد سنگ شانگیت برای وسایل برقی است.

تاریخ و افسانه

شانگیت بیشتر از کربن خالص تشکیل شده و تنها ماده معدنی طبیعی شناخته شده است که فولرن دارد -که ساختار مولکولی خاصی از کربن هستند که به عنوان آنتی اکسیدان بلندمدت و قدرتمند عمل می کند.

با اینکه این پیشرفت علمی در سال های اخیر رخ داده، شونگیت برای تصفیه کردن آب شهرت داشته است. در روسیه، تنها جایی که در کل دنیا، این سنگ یافت شده است، چشمه هایی که از روی صخره های شانگیت عبور می کنند در زمان پیتر کبیر به چشمه های معدنی طبیعی تبدیل شده بودند. بعد، معروف شد که، دقیقا مثل امروز، این سنگ وقتی در اتصال با آب عمل کند قدرتمندتر می شود.

مبدأ و منطقه

شونگیت فقط در کارلیای روسیه یافت می شود.

مفهوم شونگیت

مفهوم شانگیت از تصفیه سازی روحی و احساسی گرفته تا مراقبت از آنها گوناگون است و برای همین جزو یکی از وفق پذیرترین قدرتمندترین سنگ های موجود به شمار می رود. فرقی نمی کند که به دنبال یک محافظ انرژی برای به حداقل رساندن میدان الکترومغناطیسی و تکنولوژی می گردید یا یک سم زدای احساسی می خواهید تا از انرژی های سنگین رها شوید، این سنگ که مبتنی بر کربن است همان انرژی موردنیاز شما برای حمایت از هدف تان را در خود دارد.

حفاظت از میدان الکترومغناطیسی

معروف است که مفهوم شانگیت برای مهار میدان الکترومغناطیسی کمک می کند که در نتیجه ی تابش الکترومغناطیسی است. میدان های الکترومغناطیسی توسط دستگاه های الکترونیک ایجاد می شوند. برخی از متداول ترین این دستگاه ها، لپتاپ ها، تلفن های همراه، کامپیوترها و تبلت ها، همگی میدان الکترومغناطیسی ایجاد می کنند.

قرار دادن این سنگ در کنار کامپیوتر، مایکروویو یا اطراف انواع دستگاه های الکترونیک منزل هیچ دخالتی در عملکردشان ایجاد نمی کند ولی برخی از خروجی پرتوی آن را مسدود خواهد کرد.

وقتی این سنگ را نزدیک دستگاه ها یا جسم تان قرار می دهید، خواص شونگیت برای هارمونیزه کردن این فرکانس های مضر و مراقبت از روح شما تلاش می کند. این یکی از محبوب ترین کاربردهای سنگ است و برای هر کسی که در قرن 21 زندگی می کند و بطور مداوم با دستگاه های الکترونیکی و تکنولوژی محاصره شده بسیار مفید است.

سم زدایی ذهن، جسم و روح

با اینکه حفاظت در مقابل میدان الکترومغناطیسی محبوب ترین دلیل استفاده از سنگ شونگیت است، ولی این سنگ بطور قابل توجهی برای تصفیه سازی انرژی، احساسی، ذهنی و روحی قوی عمل می کند. انرژی متعادل سازی و زمینی این سنگ به خنثی شدن انرژی های منفی ذخیره شده در ذهن، جسم و روح کمک می کند. هر زمانی که نیاز داشتید از این سنگ برای رهایی از انرژی راکد و سنگین از سیستم تان استفاده کنید.

 

نحوه استفاده از سنگ شونگیتهرم شونگیت

چطور از سنگ شونگیت برای حفاظت در مقابل میدان الکترومغناطیسی استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ی ما برای استفاده از شانگیت تهیه یک برنامه کریستالی است که شامل پوشیدن جواهرات شانگیت، حمل کردن سنگ در کیف و جیب، قرار دادن آن در محیطی که بیش تر حضور دارید می باشد. با انجام این اقدامات شما اثرات میدان الکترومغناطیسی را در منزل و هر کجایی که هستید به حداقل می رسانید.

جمله تأکیدی هنگام استفاده از این سنگ برای حفاظت در مقابل میدان الکترومغناطیسی: من محافظت شده هستم و در مقابل میدان الکترومغناطیسی اطرافم پوشش حفاظ دارم.

چطور از سنگ شونگیت برای سم زدایی استفاده کنیم؟

برای سم زدایی ذهن، جسم و روح تان، برنامه شانگیت تدارک ببینید که شامل پوشیدن جواهرات شانگیت، حمل کردن و قرار دادن آن در محیط باشد.
جمله تأکیدی هنگام استفاده از سنگ شونگیت برای سم زدایی: من ذهن، جسم و روحم را سم زدایی می کنم.

مشاهده محصولات

 

0 فکر در مورد “ خواص سنگ شونگیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


8 − = یک

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top