وبلاگ

اهدای کریستال ها به دیگران

هدیه کریستال ها به دیگران

چطور از کلکسیون خود به کسی کریستال هدیه بدهیم؟

 

زمانی می رسد کریستالی که مجذوبش شده بودید، دیگر توجه تان را جلب نمی کند. دیگر رنگش را دوست ندارید. احتمالاً انرژی آن هم به نظرتان به اندازه قبل فعال نیست. حتی شاید برای مدتی آن را گم کرده باشید. وقتی هر یک از این احتمالات رخ داده باشد، بالاخره می فهمید که آن کریستال همان چیزی که می بایست به شما یاد می داده، یاد داده است و حالا وقت آن رسیده که رهایش کنید.

گاهی اوقات از تیم متخصص مانا جم می پرسند که آیا اشکالی ندارد کریستالی که خودمان استفاده کرده ایم را به کسی هدیه بدهیم، پاسخ مثبت است. کریستال ها، معلم هستند. به زندگی ما وارد و از آن خارج می شوند. فقط توقف می کنند تا ما را در جنبه ای از زندگی راهنمایی کنند و بعد وقت شان تمام می شود و باید از ما عبور کنند. این چرخه یعنی آنها مشغول به کار هستند. شما هم یاد گرفته اید، تغییر کرده و با انرژی کریستال بزرگ شده اید.

وقتی یکی از کریستال های شفابخش خود را به کسی هدیه می دهید، توسط کائنات هدایت می شوید تا در آن زمان، انرژی موردنیاز آن شخص را به او هدیه بدهید. شما بطور شهودی می دانید که کدام یک از دوستان تان به انرژی نیاز دارد. نشانه ای است که در این موقع از زمان، دوست شما بیش تر از شما به این انرژی نیاز دارد و شما این قابلیت را دارید که این ابزار قدرتمند را برای کمک به آنها در اختیارشان قرار دهید. شاید علتش را به طور دقیق ندانید ولی وقتی کریستال وارد زندگی شان شود برای آنها نشانه ای از جانب کائنات است که می گوید: وقت تغییر فرا رسیده!

هدیه کریستال ها به دیگران

تعطیلات بهترین موقع برای مرتب سازی کلکسیون کریستال های تان است تا ببینید کدام سنگ دیگر روح تان را به هیجان درنمی آورد. با هر یک از آنها بنشینید و ببینید درس جدیدی هست که به شما بدهند یا آماده اند که به جلو پیش بروند. وقتی فهمیدید کدامیک از سنگ ها آماده حرکت هستند، بپرسید چه کسی بیش تر به آن نیاز دارد، و بگذارید قوه شهودتان شما را هدایت کند.

قبل از اینکه کریستال را به کسی دیگر هدیه بدهید مطمئن شوید که پاکسازی شده باشد (با قرار دادن در زیر نور خورشید حداقل به مدت 4 ساعت، دود مریم گلی) انجام اینکار، باعث می شود قبل از اینکه کریستال به سمت دانشجوی بعدی حرکت کند، انرژی بیش تری بدست بیاورد.

بهترین اتفاق درباره هدیه دادن کریستال به کسی دیگر، این است که برای آوردن انرژی بیش تر به زندگی تان فضا ایجاد می کنید. همین موقع است که می توانید تشخیص دهید دیگر به انرژی کریستال نیاز ندارید و میتوانید آ را هدیه دهید و بجای آن باید روی انرژی متفاوتی سرمایه گذاری کنید که شما را در این موقع از زندگی راهنمایی کند. این چرخه قدرتمند تحول، رهایی و رشد است، همان چیزی که کریستال های شفابخش برای توسعه آن خلق شده اند.

بهترین کریستال ها برای هدیه دادن به عزیزانتان

اگر میخواهید عشق خود را نشان دهید کوارتز صورتی را هدیه کنی.

اگر کسی را می شناسید که سال پر استرسی را پشت سر گذاشته است یا از امواج اضطراب رنج می برد، آمیتیست می تواند بهترین گزینه برای هدیه دادن باشد.

اگر دوستی دارید که هنرمند است، آمازونیت می تواند انتخاب زیبایی برای هدیه دادن باشد.

اگر دوست یا شریک زندگیتان سطوح پایینی از انرژی را در صمیمیت و احساس تجربه  می کند، جاسپر قرمز می تواند سنگی باشد که برای بازگرداندن رابطه تان به مسیر درخشان نیاز دارید تا به آن فرد هدیه کنید.

لاجورد یک پیشنهاد ویژه برای هدیه دادن برای انتخاب کریستالی برای عشق خانوادگی است که به برقراری ارتباط آسان کمک می کند.

برای کسانی که برای از بین بردن ناامنی ها و بله گفتن به قدرت وجود خود آرزوی کمک دارند، لابرادوریت که یک همراه باشکوه است هدیه کنید. اگر کسی را می‌شناسید که در این دنیا کمی گمشده به نظر می‌رسد یا کسی را می‌شناسید که تلاش می‌کند تا با نیروی درونی خود در تماس بماند، این سنگ درخشان نیروی زمینی می‌آورد و به از بین بردن اضطراب کمک می‌کند

سیترین سنگی فوق العاده برای هدیه دادن و هدیه گرفتن است. درخشان، پر نعمت، و همیشه آماده است تا نور آفتابی حس خوش بینی را به ارمغان  بیاورد، این کریستال مظهر تجلی است و حامل انرژی گرم و آرامش بخشی است که هر بار شما را می گیرد.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

کلاستر اپیدوت

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 8

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه