وبلاگ

خواص سنگ اوپال صورتی

سنگ اوپال؛ شفای عاطفی

انرژی آرام و ملایم اوپال صورتی یادآوری می کند که با خودتان و اطرافیان تان مهربان باشید. دریچه قلب تان را به روی رابطه های شما باز می گذارد و انرژی ها را ملایم می کند و با اینکار تمایل به دلسوزی، همدردی و مهربانی را افزایش می دهد. وقتی با دیگران اینگونه رفتار کنید یاد می گیرید که با خودتان هم با حساسیت و درک بیش تری برخورد کنید. وقتی رفتارتان را تغییر دهید، رابطه های تان هم به روش های جدید رشد می کند.

معرفی سنگ اوپال صورتی

سنگ اوپال صورتی شما را دلسوزتر و همدل تر می کند. همدلی یک فرآیند دوبخشی است. از شما می خواهد که هم احساسات کسی دیگر را درک کنید و از طرفی با آنها سهیم شوید. هر وقت حس کردید که از عهده این همدلی برنمی آیید، با انرژی سنگ اوپال صورتی ارتباط برقرار کنید.

سنگ اوپال صورتی تامبل شده

اوپال صورتی تمرکز را از خودتان به سمت دیگری تغییر می دهد تا بتوانید مشکلات و چالش های دیگری را بفهمید. سنگ اوپال احساسات شما را به تعادل می رساند تا با شخص نیازمند مهربان تر و متمرکزتر رفتار کنید. این سنگ چاکرای قلب شما را باز می کند تا بدون قضاوت آنچه دیگران احساس می کنند را حس کنید. با هر کسی که روبرو می شوید زمینه های مشترک پیدا می کنید و نگرش عشق و همدلی بین تان ایجاد می شود.

علاوه بر احساس همدلی با دیگران که سنگ اوپال فراهم می کند شما یاد می گیرید که با خودتان هم مهربان و دلرحم رفتار کنید. همدلی کردن با خودتان، از قوی ترین روش ها برای ایجاد ارتباط مثبت و عاشقانه با خودتان است. اگر انجام این برای شما سخت است، اوپال صورتی این کار را برای تان انجام می دهد.

خواص سنگ اوپال صورتی

اگر خودتان را در وضعیتی پیدا می کنید که بدون هیچ گونه همدلی، به یک نقطه نظر خاص چسبیده، وقت آن رسیده که با این سنگ کار کنید. این سنگ رشد قابل توجهی را در روح شما ایجاد می کند. دفعه بعدی که متوجه شدید کسی را قضاوت می کنید، اوپال کمک می کند تا لحظه ای بنشینید و واقعاً وضعیت را از دریچه چشم آنها، ببینید و بشنوید. وقتی آماده شدید که عشق، درک و همدلی به شما الهام ببخشند، اوپال صورتی سطح عمیق تری از همدلی را ایجاد می کند.

 

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

یک نظر در “خواص سنگ اوپال صورتی | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 8 = ده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه