خواص سنگ اوپال صورتی

اوپال؛ شفای عاطفی

انرژی آرام و ملایم اوپال صورتی یادآوری می کند که با خودتان و اطرافیان تان مهربان باشید. دریچه قلب تان را به روی رابطه های شما باز می گذارد و انرژی ها را ملایم می کند و با اینکار تمایل به دلسوزی، همدردی و مهربانی را افزایش می دهد. وقتی با دیگران اینگونه رفتار کنید یاد می گیرید که با خودتان هم با حساسیت و درک بیش تری برخورد کنید. وقتی رفتارتان را تغییر دهید، رابطه های تان هم به روش های جدید رشد می کند.

معرفی اوپال صورتی

اوپال صورتی شما را دلسوزتر و همدل تر می کند. همدلی یک فرآیند دوبخشی است. از شما می خواهد که هم احساسات کسی دیگر را درک کنید و از طرفی با آنها سهیم شوید. هر وقت حس کردید که از عهده این همدلی برنمی آیید، با انرژی کریستال اوپال صورتی ارتباط برقرار کنید.

سنگ اوپال صورتی تامبل شدهاوپال صورتی تمرکز را از خودتان به سمت دیگری تغییر می دهد تا بتوانید مشکلات و چالش های دیگری را بفهمید. اوپال احساسات شما را به تعادل می رساند تا با شخص نیازمند مهربان تر و متمرکزتر رفتار کنید. این سنگ چاکرای قلب شما را باز می کند تا بدون قضاوت آنچه دیگران احساس می کنند را حس کنید. با هر کسی که روبرو می شوید زمینه های مشترک پیدا می کنید و نگرش عشق و همدلی بین تان ایجاد می شود.

علاوه بر احساس همدلی با دیگران که کریستال اوپال فراهم می کند شما یاد می گیرید که با خودتان هم مهربان و دلرحم رفتار کنید. همدلی کردن با خودتان، از قوی ترین روش ها برای ایجاد ارتباط مثبت و عاشقانه با خودتان است. اگر انجام این برای شما سخت است، اوپال صورتی این کار را برای تان انجام می دهد.

خواص سنگ اوپال صورتی

اگر خودتان را در وضعیتی پیدا می کنید که بدون هیچ گونه همدلی، به یک نقطه نظر خاص چسبیده، وقت آن رسیده که با این کریستال کار کنید. این کریستال رشد قابل توجهی را در روح شما ایجاد می کند. دفعه بعدی که متوجه شدید کسی را قضاوت می کنید، اوپال کمک می کند تا لحظه ای بنشینید و واقعاً وضعیت را از دریچه چشم آنها، ببینید و بشنوید. وقتی آماده شدید که عشق، درک و همدلی به شما الهام ببخشند، اوپال صورتی سطح عمیق تری از همدلی را ایجاد می کند.

مشاهده محصولات

0 فکر در مورد “ خواص سنگ اوپال صورتی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 5 = یک

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top