خواص سنگ سرپانتین

سرپانتین؛ تقویت کننده

اگر ناتوانی شما برای کنترل هورمون های تان سال های نوجوانی تان را که خوب سپری نشده، به یادتان می آورد، از سرپانتین یا مار سنگ استفاده کنید تا بالانس را برای شما بیاورد. سرپانتین کمک می کند تا نواحی انبوه چاکراها را پاکسازی کرده و رها کنید تا شفا بتواند رخ دهد. سرپانتین مثل یک یادآوری ملایم عمل می کند که زندگی همان چیزی ست که خودتان خلق می کنید. از آن برای جذب و آشکارسازی هر چیزی که در زندگی می خواهید استفاده کنید. خواه این چیز موفقیت، فراوانی و یا عشق و شفای احساسی باشد.

معرفی سرپانتین

در دنیای آشفته و ناقص ما، خیلی راحت می توان دیگران را بخاطر زندگی که طبق برنامه مان پیش نرفته، سرزنش کرد. بخاطر همین کریستال سرپانتین یک داروی ضروری برای جعبه کمک های اولیه کریستال تان است. انرژی شهودی و جنبشی آن با دادنِ بینشی برای مسئولیت پذیری زندگی مان، ما را به سوی هدف واقعی ما در زندگی هدایت می کند. بجای اینکه سرنوشت را دست شانس بسپارید، روی کریستال سرپانتین سرمایه گذاری کنید.

مفهوم سرپانتین

منشور سرپانتین

سرپانتین در رنگ طلایی-سبز خالدار که شبیه پوست مار است و با انرژی احیاکننده ی این خزنده ی ماقبل تاریخ ارتباط دارد. قدیمی ها خیلی طرفدار مار و نماد افسانه ای آن بوده اند. هرمس، پدر کیمیاگری، از نماد دو مار درهم تنیده به دور شمشیر استفاده کرده بود تا شفابخشی را نشان دهد.

در طب کریستال، مفهوم سنگ کریستال سرپانتین، قدرت خلق، تمایلات جنسی و باروری را دربردارد که جریان زندگی در این سیاره همیشه در چرخش را نمایان می کند. از جنبه فیزیولوژیکی به متعادل شدن هورمون ها در دوره عادت ماهیانه خانم ها کمک می کند. این سنگ برای چرخه هورمونی آقایان هم مفید است و سرپانتین را به سنگ قدرتمندی برای هر دوی انرژی های زن و مرد تبدیل می کند.

خصوصیات شفابخش سرپانتین

درمان مار به ویژه در میان شفادهندگان باستان که از سنگ کریستال سرپانتین به عنوان پادزهر برای مارگزیدگی های شدید استفاده می کردند، جادویی درنظر گرفته می شده است. در شفابخشی کریستال، مفهوم کریستال سرپانتین انرژی شفابخش قدرتمندی را برای ایجاد پوشش محافظتی و انرژیک در اطراف بدن فراهم می کند. وقتی خودتان را از مارگزیدگی در امان بدانید، آزادی و امنیت موردنیازتان را برای درخشش با عشق و خوشبختی را ایجاد می کند.

مفهوم سرپانتین یادمان می اندازد که هدف های بالا تعیین کنیم چون کودک درون همه ی افراد، هدف نهایی در زندگی شان را می داند. حتی اگر رؤیای شما توسط توقعات اجتماعی و تقاضای بزرگسالی از بین رفته باشد، مفهوم سنگ کریستال سرپانتین به عنوان کاتالیزور عمل می کند تا شما را از غل و زنجیر جامعه و محدودیت های بر خود تحمیل شده، رها کند.

یک راه ساده برای دسترسی مداوم به انرژی شفابخش کریستال، پوشیدن جواهرات سرپانتین مخصوصاً دستبند آن است. آرایه ی خیره کننده ای از رنگ ها و قوی ترین سنگ ها را برای تجلی قوای درونی موردنیاز برای دنبال کردن رؤیاهای تان ترکیب می کند. هر موقع که به جواهرات خود نگاهی می اندازید یادتان باشد که خوش شانسی همیشه پشتیبان شماست.

یک راه مؤثر برای استفاده از سرپانتین از طریق مدیتیشن است چون وقتی موضوع شفای روح، جسم و ذهن مطرح باشد کریستال ها و مراقبه های آرامبخش مثل کره بادام زمینی و ژله برای روح عمل می کنند. وقتی همراه با سنگ به آرامی می نشینید و هدف خاصی به آن می دهید، عملکرد سنگ خیلی بیش تر از قبل افزایش پیدا می کند. حالا یک مفهوم شخصی همراه دارد که می توانید هر زمانی که به خصوصیات شفابخش متمایز آن نیاز داشتید سراغش بروید. برای انجام این کار به کریستال سرپانتین اعتماد کنید چون از همان روز اول، شما را پشتیبانی می کند.

برای سلامتی و خوشبختی روح و قلب تان، اجازه ندهید چند ماری که در باغ هستند کودک درون تان را بترسانند. عنصر آتش را تجسم کنید، انرژی مار که در سرپانتین وجود دارد، مارگزیدگی ها را در سطح فیزیولوژیکی و روانی به همراه بینش باستانی جنگ آتش با آتش شفا می دهد.

 

خصوصیات سرپانتین

دقیقاً مثل سمبل مار، کریستال سرپانتین مثل یک طلسم محافظ که شما را از حملات روانی حفظ می کند، عمل می کند. فرقی نمی کند که برای انجام مراقبه به فضای داخلی برمی گردید یا برای حمام جنگلی به طبیعت رو می آورید، جواهرات کریستال سرپانتین را بپوشید تا با هر لباسی که به تن می کنید رنگ سبز آن جلوه کند. بهتر از آن، وقتی سرپانتین با دیگر کریستال های شفابخش ترکیب شود، نوعی هم افزایی ایجاد می شود که روح شما را با انعطاف پذیری عجیب برمی انگیزاند.

سنگ کریستال سرپانتین با داروی مار قدرتمندش از قلب مراقبت می کند. نقش کریستال سرپانتین دقیقاً مثل یک نوشیدنی سبز مقوی و طراوتبخش برای روح است. دقیقاً مثل همان رنگ سبز-زرد که رشد جدیدی را منعکس می کند سرپانتین هم شما را برای شروعی جدید آماده می کند.

کریستال سرپانتین یادمان می آورد که زندگی مجموعه ای از انتخاب هاست. پس آگاهانه انتخاب کنید و همیشه به دنبال رؤیاهای تان بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


3 + سه =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top