وبلاگ

خواص سنگ سرپانتین

سرپانتین؛ تقویت کننده

اگر ناتوانی شما برای کنترل هورمون های تان سال های نوجوانی تان را که خوب سپری نشده، به یادتان می آورد، از سرپانتین یا مار سنگ استفاده کنید تا بالانس را برای شما بیاورد. سرپانتین کمک می کند تا نواحی انبوه چاکراها را پاکسازی کرده و رها کنید تا شفا بتواند رخ دهد. سرپانتین مثل یک یادآوری ملایم عمل می کند که زندگی همان چیزی ست که خودتان خلق می کنید. از آن برای جذب و آشکارسازی هر چیزی که در زندگی می خواهید استفاده کنید. خواه این چیز موفقیت، فراوانی و یا عشق و شفای احساسی باشد.

معرفی سرپانتین

در دنیای آشفته و ناقص ما، خیلی راحت می توان دیگران را بخاطر زندگی که طبق برنامه مان پیش نرفته، سرزنش کرد. بخاطر همین این سنگ یک داروی ضروری برای جعبه کمک های اولیه سنگ تان است. انرژی شهودی و جنبشی آن با دادنِ بینشی برای مسئولیت پذیری زندگی مان، ما را به سوی هدف واقعی ما در زندگی هدایت می کند. بجای اینکه سرنوشت را دست شانس بسپارید، روی این سنگ سرمایه گذاری کنید.

مفهوم سرپانتین

منشور سرپانتین

سرپانتین در رنگ طلایی-سبز خالدار که شبیه پوست مار است و با انرژی احیاکننده ی این خزنده ی ماقبل تاریخ ارتباط دارد. قدیمی ها خیلی طرفدار مار و نماد افسانه ای آن بوده اند. هرمس، پدر کیمیاگری، از نماد دو مار درهم تنیده به دور شمشیر استفاده کرده بود تا شفابخشی را نشان دهد.

در طب سنگ ، مفهوم سنگ سرپانتین، قدرت خلق، تمایلات جنسی و باروری را دربردارد که جریان زندگی در این سیاره همیشه در چرخش را نمایان می کند. از جنبه فیزیولوژیکی به متعادل شدن هورمون ها در دوره عادت ماهیانه خانم ها کمک می کند. این سنگ برای چرخه هورمونی آقایان هم مفید است و این سنگ را به سنگ قدرتمندی برای هر دوی انرژی های زن و مرد تبدیل می کند.

خصوصیات شفابخش سرپانتین

درمان مار به ویژه در میان شفادهندگان باستان که از سنگ سرپانتین به عنوان پادزهر برای مارگزیدگی های شدید استفاده می کردند، جادویی درنظر گرفته می شده است. در شفابخشی سنگ ، مفهوم این سنگ انرژی شفابخش قدرتمندی را برای ایجاد پوشش محافظتی و انرژیک در اطراف بدن فراهم می کند. وقتی خودتان را از مارگزیدگی در امان بدانید، آزادی و امنیت موردنیازتان را برای درخشش با عشق و خوشبختی را ایجاد می کند.

مفهوم سرپانتین یادمان می اندازد که هدف های بالا تعیین کنیم چون کودک درون همه ی افراد، هدف نهایی در زندگی شان را می داند. حتی اگر رؤیای شما توسط توقعات اجتماعی و تقاضای بزرگسالی از بین رفته باشد، مفهوم این سنگ به عنوان کاتالیزور عمل می کند تا شما را از غل و زنجیر جامعه و محدودیت های بر خود تحمیل شده، رها کند.

یک راه ساده برای دسترسی مداوم به انرژی شفابخش سنگ ، پوشیدن جواهرات این سنگ مخصوصاً دستبند آن است. آرایه ی خیره کننده ای از رنگ ها و قوی ترین سنگ ها را برای تجلی قوای درونی موردنیاز برای دنبال کردن رؤیاهای تان ترکیب می کند. هر موقع که به جواهرات خود نگاهی می اندازید یادتان باشد که خوش شانسی همیشه پشتیبان شماست.

یک راه مؤثر برای استفاده از سرپانتین از طریق مدیتیشن است چون وقتی موضوع شفای روح، جسم و ذهن مطرح باشد سنگ ها و مراقبه های آرامبخش مثل کره بادام زمینی و ژله برای روح عمل می کنند. وقتی همراه با سنگ به آرامی می نشینید و هدف خاصی به آن می دهید، عملکرد سنگ خیلی بیش تر از قبل افزایش پیدا می کند. حالا یک مفهوم شخصی همراه دارد که می توانید هر زمانی که به خصوصیات شفابخش متمایز آن نیاز داشتید سراغش بروید. برای انجام این کار به سنگ سرپانتین اعتماد کنید چون از همان روز اول، شما را پشتیبانی می کند.

برای سلامتی و خوشبختی روح و قلب تان، اجازه ندهید چند ماری که در باغ هستند کودک درون تان را بترسانند. عنصر آتش را تجسم کنید، انرژی مار که در سرپانتین وجود دارد، مارگزیدگی ها را در سطح فیزیولوژیکی و روانی به همراه بینش باستانی جنگ آتش با آتش شفا می دهد.

 

خصوصیات سرپانتین

دقیقاً مثل سمبل مار، سنگ سرپانتین مثل یک طلسم محافظ که شما را از حملات روانی حفظ می کند، عمل می کند. فرقی نمی کند که برای انجام مراقبه به فضای داخلی برمی گردید یا برای حمام جنگلی به طبیعت رو می آورید، جواهرات سنگی این سنگ را بپوشید تا با هر لباسی که به تن می کنید رنگ سبز آن جلوه کند. بهتر از آن، وقتی سرپانتین با دیگر کریستال های شفابخش ترکیب شود، نوعی هم افزایی ایجاد می شود که روح شما را با انعطاف پذیری عجیب برمی انگیزاند.

این سنگ با داروی مار قدرتمندش از قلب مراقبت می کند. طرح و نقش این سنگ دقیقاً مثل یک نوشیدنی سبز مقوی و طراوتبخش برای روح است. دقیقاً مثل همان رنگ سبز-زرد که رشد جدیدی را منعکس می کند سرپانتین هم شما را برای شروعی جدید آماده می کند.

این سنگ یادمان می آورد که زندگی مجموعه ای از انتخاب هاست. پس آگاهانه انتخاب کنید و همیشه به دنبال رؤیاهای تان بروید.

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − 5 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه