خواص سنگ عقیق شجر

عقیق شجر؛ فراوانی

با عقیق شجر ریشه های قوی معنوی ایجاد کنید تا احساسات متزلزل از هیچ راهی نتوانند شما را شکست دهند. آنهایی که به دنبال محافظت و پایداری هستند آرامش را در امنیت آرام و در عین حال محکمِ عقیق شجر پیدا می کنند. با این کریستال با انرژی درخت های باستانی زمین همسو شوید و به استقامت برسید و یاد می گیرید که هر طوفانی را چطور تحمل کنید. فراوانی که این کریستال جذب می کند فرصت های جدیدی را بر سر راه تان قرار خواهد داد.

معرفی عقیق شجر

تصادفی نیست که سبز، رنگ پول شده است. در واقع، قرن هاست که سایه سبزرنگ با ثروت و رفاه ارتباط داشته است. وقتی قدیمی ها به سرسبزیِ جنگل های انبوه نگاه می کردند فراوانی زندگی را در شکوفایی کامل می دیدند و به اهمیت ضروری اکسیژن حیاتی پی بردند. رنگ سبز با معجزه نمادینِ فتوسنتز و ترکیب پیچیده خورشید و آب، نماد رشد و فراوانی ست.

مفهوم عقیق شجر

مفهوم کریستال عقیق شجر با خطوط متمایز و چرخش های سبز که به آن زیبایی خاصی داده ارتباط دارد. ترکیب منحصربفرد آن رنگ ها و حالت های جنگل را منعکس می کند و شما را به طبیعت و ارتعاش های آرامبخش آن نزدیک تر می سازد. با انجام مدیتیشن روزانه می توانید از انرژی جادویی طبیعت بهره مند شوید.

مدیتیشن و کریستال ها مثل کره بادام زمینی و ژله برای روح انسان عمل می کنند. پس قبل از هر چیز، به مدت 20 دقیقه به همراه سنگ آرام بنشینید و شفای خودتان را اولویت قرار دهید. در طول این جلسه درمانی به سنگ خیره شوید و به جزئیات جذاب و ظریف جنگل در موقع بهار را تصور کنید که پرتوهای نور هم از لابلای آن، روشنی ها و تازگی ها را ندا می دهد. ارتباط قدرتمند عقیق شجر با طبیعت و توانایی بازسازی شهودی این کریستال را برای افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن عالی می سازد.

منشور عقیق درختی

خصوصیات شفابخش عقیق شجر

در دنیای سنگ های قیمتی رنگ سبز پرجنب و جوش کریستال عقیق شجر ، با فراوانی و خوش یمنی ارتباط دارد و آن را به عنوان یک طلسم محافظ (برای حفاظت شما از انرژی های خون آشام) گزینه ای ایده آل می سازد. همه نیروهای منفی که مدام به شما می گویند “تو کافی نیستی!” با خصوصیات محافظتی همین سنگ جنگنده از شما دور می شوند. در فنگ شویی، انرژی طبیعت را به محیط شما می آورد و بخصوص برای کسانی که هیچ مهارتی در باغبانی و گل کاری ندارند بسیار مناسب است چون آن مسئولیتی که نگهداری درخت و گل دارند را ندارد. هر موقع که چشم تان به این سنگ می افتد، یادآور زیبایی باشد از ارتباط قوی شما با طبیعت و فراوانی شگفتی های طبیعی.

بهترین راه دستیابی به ارتعاشات عقیق شجر ، از طریق انجام مدیتیشن بطور روزانه است چون به شما فرصت می دهد تا به این سنگ جادویی نزدیک تر شوید. سنگ را در دستان تان بگیرید و به احساسی که با تماس آن در شما ایجاد می شود تمرکز کنید. با کمک عقیق شجر تان می توانید هدف تان را هم جلوی چشم تان تجسم کنید.
مردم اغلب معتقدند که کریستال ما را انتخاب می کند، نه اینکه ما آنها را انتخاب کنیم. پس اگر عقیق شجر در مسیر زندگی شما قرار گرفت می تواند نشانه ای باشد برای اینکه شما به ارتعاشات متمرکز و آرام بخش آن نیاز دارید تا به آرامی با جریان طبیعت همسو بمانید.

کسانی که به باغچه و باغبانی علاقه دارند می توانند سنگ کریستال عقیق شجر را در خاک گیاهان سالم نگه دارند تا شاهد رشد و قدرت دو برابر باشند. ترکیب عقیق شجر ، ریولیت و کلسیت سبز کلکسیون مخصوصی است که برای باغ و محل زندگی بسیار عالی می باشد و باعث جریان هم افزایی آرامبخش انرژی در سراسر منزل می شود.

خصوصیات عقیق شجر

خصوصیات شفابخش عقیق شجر به شما کمک می کند تا تمرین مدیتیشن تان را عمیق تر کنید. مخصوصاً اگر که این خلسه آرامبخش را در محیط بیرون و جنگلی انجام دهید تأثیر آن بیش تر هم می شود. مثلا بجای پیاده روی از محل الف به محل ب، خیلی ساده تر، فقط کافی ست در جنگل در میان درخت ها قدم بزنید و تمام زیبایی و شگفتی طبیعت و پیچیدگی بی نظیر آن را استشمام کنید.
داروی عقیق شجر ساده ولی همچنان جادویی باقی مانده است. قلب بزرگ تر می شود، و به همین ترتیب، قدرت و مقاومت جسم هم افزایش پیدا می کند و همه اینها یادآوری زیبایی است که می گوید عشق دارویی برای شفای کل دنیاست.

مشاهده محصولات عقیق شجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 4 = ده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top