وبلاگ

خواص سنگ آپاتیت

آپاتیت؛ افزایش امید

وقتی غرق در انرژی نشاط آور  سنگ آپاتیت باشید، از علاقه ی شما به زندگی، تلاش های خلاقانه و پرشورتان هیچ وقت کم نمی شود. ویژگی های این سنگ، حس شفافیت را بیدار می کند و باعث می شود خودتان را با وضوح بیشتری ابراز کنید. اگر با انرژی این سنگ کار کنید به شما کمک می کند تا هم آرزوهای تان را بشناسید، هم نیروی تازه ای به شما می دهد تا آنها را دنبال کنید. اجازه دهید که این جنبش درون تان، راه جدیدی را به بیرون پیدا کند.

معرفی سنگ آپاتیت

وقتی تردید به درک واقعی ما از خودمان سایه می افکند مانند مه غلیظ است که چشم انداز ما را مسدود می کند و باعث ایجاد خطرات می شود و با این خطر هم، احساسات سمی از راه می رسند و هم چاکرا ها را مسدود می کنند و در نتیجه، در جریان نیروی داخلی قدرتمند ما آشفتگی ایجاد می شود. سنگ آپاتیت این مه را از بین می برد و یادمان می اندازد که آنچه در پس و در پیش است، از پیامدهای کوچک هستند. فقط انرژی که در درون نهفته همان کلید اصلی برای خوشبختی ابدی است.

 

 

مفهوم سنگ آپاتیت

یونانی ها اولین کسانی بودند که متوجه شدند  سنگ آپاتیت از یکسری جوانب مثل آفتاب پرست است و می تواند مثل پریدوت، شبیه دیگر سنگ ها شود. سنگ آپاتیت معنی اش را از کلمه یونانی ” گول زدن – فریفتن ” گرفته است. این اسم واقعاً برازنده خصوصیات آپاتیت است. ترکیب سطوح مختلف فلورین، کلورین و هیدورکسید سنگ آپاتیت باعث شده که بتواند این سنگ بین رنگ های سبزآبی تیره تا سبز و زرد حتی گاهی صورتی و بنفش درآید. سنگ آپاتیت عناصری را دارد که دندان  برای حل مشکلات دندانی و شکستگی استخوان ها کمک کننده است.

خصوصیات شفابخش  سنگ آپاتیت

خودتان را تسلیمِ خواصِ الهام بخش سنگ آپاتیت کنید و از اغتشاشی که بخاطر بزرگسالی در دنیای مدرن ایجاد می شود، دور شوید و به آرامش برسید. سنگ  آپاتیت حس شفافیت را در شما بیدار می کند که باعث می شود خودتان را شفاف تر بیان کنید. ما را در آنچه نیاز داریم راهنمایی می کند تا بتوانیم تعادل را بین رسیدن به رؤیاهای مان و مسئولیت های روزانه بزرگسالی ایجاد کنیم. سنگ آپاتیت که از مواد معدنی های رایج بر پایه کلسیم فسفات ساخته شده، به یادمان می آورد که واقعاً شناخت یک نفر، کلید اصلی است برای اینکه درب های کائنات را باز کنیم، جایی که هر چیزی ممکن می شود.

 

دستبند اپاتیت

برای خرید دستبند اپاتیت روی عکس کلیک کنید

 

حالا که صحبت از ممکن شدن ها شد، روشی که می توان از کل پتانسیل  سنگ آپاتیت استفاده کرد را بیان می کنیم. مدیتیشن روزانه را با هدف و نیت خاصی در ذهن شروع کنید.  سنگ آپاتیت مخصوصاً برای بزرگنمایی و تقویت هدف شما مفید است. برای اینکه تمرکز و آگاهی معنوی تان عمیق تر شود، آپاتیت کمک می کند تا ذهن تان را شفاف کنید.
برای شروع کار با آپاتیت، فضای مقدسی را ایجاد کنید که مستعد شفابخشی باشد. یعنی شمع هایی که برای تصفیه هوا می فروشند را کنار بگذارید و به سمت طبیعت، چوب مریم گلی یا چوب پالو سانتو برگردید. هزاران سال است که بومیان امریکا در روتین پاکسازی شان از همین تصفیه کننده های انرژی استفاده می کنند تا به طبیعت و عناصر زندگی بخش آن متصل بمانند. حالا شما هم با اسماج کردن سنگ آپاتیت شروع کنید تا انرژی منفی که ممکن است به مرور زمان انباشته شده باشد را پاکسازی کند. سنگ های شفابخش مثل اسفنج عمل می کنند، بدی ها را جذب می کند، برای همین خیلی مهم است که گاهی اوقات آنها را پاکسازی کنید. با دود مریم گلی بطور کامل سنگ را بپوشانید بعد یک هدف خاص به آن بدهید تا هر وقت که نیاز دارید از او بخواهید.

هدفگذاری یک راه عالی است تا از مزایای کامل آپاتیت استفاده کنید چون ذهن را با یک هدف خاص تطبیق می دهد. جلسه شفابخشی تان را اینطور شروع کنید که به همراه سنگ خیلی آرام بنشینید و از افکار منفی که به سراغ تان می آید رها شوید. مدیتیشن این فرصت را به شما می دهد که از وضعیت فعلی ذهن، جسم و روح تان مطلع شوید و تفکر آرامبخش را تشویق می کند. در انرژی شفابخش نفس بکشید و منفی ها را بازدم کنید. به همین سادگی، مخصوصاً که با انرژی فعال آپاتیت زندگی تان را پرنشاط تر کنید.

 

دستبند آپاتیت

 

خواص سنگ آپاتیت

اگر شما هم مثل بیش تر مردم هستید، حتماً همه کارهای روزانه تان را با افکار مزاحم در سر انجام می دهید. این افکار مضر دوست شما نیستند و تنها کاری که انجام می دهند این است که مانع شما هستند تا به پتانسیل کامل خودتان نرسید. برای اینکه این افکار به شما غلبه نکنند، فقط کافی ست به این سنگ خیره شوید، این حرکت از ذن می آید و باعث  آرامش ذهن می شود. بعلاوه، باعث می شود بدانید که وضعیت فعلی ذهن، جسم و روح تان چطور است. برای روح تان، مثل هات چاکلت عمل می کند. از سنگ شفابخش سنگ آپاتیت برای گرم کردن چاکراها استفاده کنید. چطور؟ سنگ را روی جناغ یا قفسه سینه تان بگذارید همان جایی که چاکرای قلب قرار دارد. اگر می خواهید بر سختی ها و موانع در زندگی تان غلبه کنید، سنگ را در چاکرای چشم سوم بین ابروها قرار دهید و آماده باشید تا به صورت جادویی به وضعیت روحی عمیق تری برسید.

سنگ آپاتیت را محکم به خودتان بچسبانید و به یاد داشته باشید چیزی که ذهن شما را تغذیه می کند علاقه ی شما به زندگی را مشخص می کند.

گردنبند آپاتیت

برای خرید گردنبند راف اپاتیت روی عکس کلیک کنید

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

یک نظر در “خواص سنگ آپاتیت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ یک = 7

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه